Oğuz, okul müdürleri ile buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Oğuz, okul müdürleri ile buluştu

Oğuz, okul müdürleri ile buluştu

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yeni atanan okul-kurum müdür ve müdür yardımcıları ile bir araya geldi. Oğuz, geleceği öğretmenlerin şekillendirdiğini söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Aralık 2018 Cuma, 10:18

Merkezefendi Hayırseverler Ortaokulu’nda düzenlenen toplantıya Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcısı Ragıp Çelik, Şube Müdürleri Şaban Altınsuyu, Mustafa Vural ve Ramazan Yılmaz ile yeni atanan okul-kurum müdür ve müdür yardımcıları katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan 2018 LGS sonuç raporlarına göre Denizli’nin ülke genelinde ikinci olduğunu belirten Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “Bu önemli başarı ekip başarısıdır. Denizli eğitim yöneticileri, öğretmenlerimiz ve velilerimizle bir ekibiz. Bu başarıda emeği geçen başta il milli eğitim müdürlüğü yöneticilerimiz, ilçe milli eğitim müdürlüğü yöneticilerimiz, okul-kurum müdür ve müdür yardımcılarımız ile öğretmenlerimize teker teker teşekkür ediyorum” dedi.

Denizli’nin eğitim alanında şanslı bir il olduğunu anlatan Oğuz, “İlimizin her köşesinde idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz özverili bir şekilde geleceğimiz için çalışmaktadır. Şehrimizin en uç okullarından tutun merkezindeki okullarına kadar her birinde eğitimde iyi uygulamalar anlamında güzel örneklere rastlıyoruz. Eğitim yöneticileri olarak ilimizi eğitim öğretim açısından yukarılara taşımak için el birliği ile çok çalışıyoruz. Sizlerin atanması ile ekibimize yeni taze kanlar eklenmiş oldu. Sizlerin de yeni görevlerinizde azimle çalışacağınıza inancım tamdır. Hemen hemen her ortamda dile getirdiğim bir konuyu burada da tekrar yenilemek istiyorum. İl olarak hayata geçirmiş olduğumuz Değerler Eğitimi Programımız var. Öğrencilerimizi değerlerimiz ile birlikte yarınlara hazırlamak toplumumuzu daima dimdik ayakta tutacaktır. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okul müdürlerimiz ve müdür yardımcılarımızın her zaman yanındayız” diye konuştu.

Geleceği öğretmenlerin şekillendirdiğine dikkat çeken Oğus, “Denizli olarak 14 bin öğretmenimizle tüm topluma ve geleceğimiz olan gençlerimize dokunmamız gerekiyor. Sizlere tavsiyem öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile samimi bir ortam içerisinde eğitim öğretim faaliyetlerinizi yürütmenizdir. Gittiniz yerlerde yenilikler ve farkındalıklar oluşturacağınıza inanıyorum. Yeni görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından yeni atanan okul müdürleri ve müdür yardımcılarına eğitim uygulamaları ve mevzuatlar hakkında bilgiler verildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı