REKLAMI GEÇ

Denizli’den, ÖSS sonuncusu ile destek

Denizli’den, ÖSS sonuncusu ile destek

Denizli Dershaneler Derneği Başkanı Mehmet Hayıt, Denizli’nin 3 yıldır ÖSS’de birinci olmasında, İl Milli Eğitim camiası çalışanlarının ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile dershanelerin koordineli ve özverili bir çalışmasının büyük etkisi olduğunu söyledi. Hayıt, ÖSS’de sonuncu olan Ardahan’dan 25 öğrenciye, ücretsiz eğitim vermeyi planladıklarını açıkladı.

/ DENİZLİHABER / 18 Temmuz 2008 Cuma, 00:00

Zorlu bir sınav maratonunu geride bırakan Denizli dershaneleri, Denizli Dershaneciler Derneği’nin Öğretmen Evi’nde verdiği yemekte buluştu. Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılını değerlendiren dershaneciler, Denizli’nin ÖSS’de yakaladığı başarı grafiğinin önümüzdeki yıllarda nasıl korunacağı konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Denizli’nin, ÖSS’de yakaladığı başarının Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denizli Dershaneciler Birliği arasındaki işbirliğine dayandığını söyleyen Dernek Başkanı Hayıt, “2005 yılında kurduğumuz Denizli Dershaneciler Derneği ile ÖSS’de 3 yıldır başarıya ambargo koyduk. Bu başarının kazanılmasında emeği olan başta Denizli Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Oğuz olmak üzere tüm eğitimcilerimize ve dershane çalışanlarına teşekkür ederim. Üç yıldır arka arkaya birinci olan tek il Denizli’dir. Bu başarının başında Milli Eğitim Müdürlüğümüzle koordineli ve özverili çalışmamız gelmektedir. Eğitimdeki bu şampiyonluğumuz iyi değerlendirilmeli ve her kesim tarafından destek görmelidir. İlimizin tanıtımı için eğitimdeki şampiyonluğumuz iyi bir fırsat olacaktır” dedi.

ÖSS sonuncusu ile destek

“Denizli Dershaneler Birliği olarak eğitime katkıda bulunacak tüm projelere ve fikirleri destekliyoruz” diyen Hayıt, herkesin özellikle “Gönül Köprüsü” projesini desteklemesi gerektiğine işaret etti. Proje çerçevesinde Milli Eğitim Müdürlüğü’nün uygun görmesi halinde 2008 ÖSS’de sonuncu olan Ardahan’dan 25 öğrenciye ücretsiz eğitim vermeyi planladıklarını söyleyen Hayıt, Denizli’deki tüm dershaneleri bu projeye katılmaya davet etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı