REKLAMI GEÇ

Denizli’nin gururu Kileci, Darüşşafaka’da

Denizli’nin gururu Kileci, Darüşşafaka’da

Başarılı öğrencimiz Zübeyde Kileci, İş Bankası’nın desteğiyle Darüşşafaka’da okuyacak.

/ DENİZLİHABER / 7 Ekim 2009 Çarşamba, 18:36

Denizli’nin başarılı öğrencilerinden Zübeyde Kileci, ülkemizdeki en köklü eğitim kurumlarından biri olan Darüşşafaka’nın sınavını başarıyla geçerek Denizlilileri gururlandırdı.

Geçen eğitim yılının başında Darüşşafaka ile işbirliği yaparak “81 İlden 81 Öğrenci” adı altında eğitim alanında ülkenin en büyük sosyal sorumluluk projelerinden birini başlatan İş Bankası, Zübeyde Kileci’nin Darüşşafaka’daki tüm masraflarını karşılayacak.

Bu yıl 147. yıldönümünü kutlayacak olan köklü eğitim kuruluşu Darüşşafaka’nın öğrencileri arasına Denizli’den Zübeyde Kileci de katıldı. Sınava katılan 2662 öğrenciden biri olan Cafer Sadık Abalıoğlu İlköğretim Okulu Öğrencisi Zübeyde Kileci, Denizli’nin birinciliğini kazanarak Darüşşafaka’da okuma hakkı kazanan 123 öğrenciden biri oldu. Geçtiğimiz yılın Denizli il birincisi olan A. Demieren M. Musoğlu İlköğretim Okulu Öğrencisi Berkay Harmandar ise İş Bankası’nın desteğiyle eğitimini Darüşşafaka’da sürdürüyor.
İş Bankası, Türkiye’nin bankası olma misyonu ile geliştirdiği “81 İlden 81 Öğrenci” projesi kapsamında Darüşşafaka’ya ve ülkemizdeki fırsat eşitliğine destek veriyor. Banka, Darüşşüfaka’da ilköğretim ve lise eğitimini tamamlayarak sonrasında üniversiteye devam edecek olan 81 ilden 81 öğrencinin üniversite hayatı boyunca da eğitim masraflarını karşılayacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı