Doç. Dr. Fatıma Akyüzlüer’den konserli evde kal çağrısı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Doç. Dr. Fatıma Akyüzlüer’den konserli evde kal çağrısı

Doç. Dr. Fatıma Akyüzlüer’den konserli evde kal çağrısı

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)’de Koronavirüs (Covid-19) salgın tedbirleri kapsamında derslerin dijital ortama taşınmasının ardından, fakültelerde çeşitli faaliyetler de sosyal medya üzerinden gerçekleştirilmeye başlandı. Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Fatıma Akyüzlüer, sosyal medya üzerinden mini bir konser verdi, #EvdeKal isimli parçayı seslendirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Nisan 2020 Pazartesi, 10:36

Eğitim Fakültesi Sosyal Medya Hesabı üzerinden gerçekleştirilen konserde Doç. Dr. Fatıma Akyüzlüer, altyapıları PAÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Birol Işıkdemir tarafından düzenlenen “Diçitençello”, “Yalgızam”, “Sevmek Nedir?”, “Yiğidim”, “Zülüf” ve “Rinaldo” gibi yerli ve yabancı birçok eserleri seslendirdi.

Doç. Dr. Akyüzlüer, konserde, sözü, Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi Piyano Öğretmeni Nalan Albayrak’a ve bestesi Jülide Kıratlı’ya ait olan “Evde Kal” isimli parçayı ilk kez seslendirerek dinleyenlere “#EvdeKal” çağırısı yaptı.

Konserin sonunda Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can, bu güzel müzik dinletisinden dolayı Doç. Dr. Fatıma Akyüzlüer ve Öğr. Gör. Birol Işıkdemir’in yanı sıra #EvdeKal isimli parçanın söz yazarı ve bestecisi olan Nalan Albayrak ile Jülide Kıratlı’ya teşekkürlerini iletti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı