Güçlü Adımlar Sağlam Çözümler - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Güçlü Adımlar Sağlam Çözümler

Güçlü Adımlar Sağlam Çözümler

Milli Eğitim Müdürlüğü ile GEKA arasında “Güçlü Adımlar-Sağlam Çözümler” projesi imzalandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Ekim 2017 Salı, 10:34

Pamukkale Üniversitesi Teknokent’te bulunan Güney Ege Kalkınma Ajansında gerçekleştirilen imza törenine Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Güney Ege Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Özgür Akdoğan katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz imza töreninde projeyi anlattı. Oğuz, “Teknik Destek kapsamında verilecek olan Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi ile Ar-Ge biriminin sorun, paydaş, hedef ve stratejilerin belirlenmesi, mantıksal çerçevenin hazırlanması, faaliyet planı ve bütçenin hazırlanması ve projenin sonlandırılması gibi proje yönetimini oluşturan ana unsurlar hakkında yetkin hale gelecektir. Ar-Ge biriminin projeler konusundaki başarısı hem Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kurum kalitesini arttıracak hem de maiyetindeki okullardaki yöneticilere ve öğretmenlere ilham kaynağı olacaktır” dedi.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, GEKA Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen “Güçlü Adımlar-Sağlam Çözümler” adlı proje ile Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminde görev yapan 15 personel, GEKA’nın belirleyeceği bir eğitim kurumundan “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” alacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı