Gülben Ergen okul açılışı için geldi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Gülben Ergen okul açılışı için geldi

Gülben Ergen okul açılışı için geldi

Sanatçı Gülben Ergen’in kuruculuğunu ve başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği öncülüğünde Çivril’de yaptırılan anaokulu, hizmete girdi. Açılış törenine sevilen sanatçı Gülben Ergen de katıldı, çocuklarla sohbet etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Ekim 2020 Çarşamba, 18:03

Çivril Emirhisar İlköğretim Okulu bahçesinde yapımı tamamlanan ve “Çocuklar Gülsün Diye Zehra-Mehmet Bulut” ismini taşıyan anaokulunun açılışına, Vali Ali Fuat Atik, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, sanatçı Gülben Ergen ile davetliler katıldı.

Vali Atik, açılış töreninde yaptığı konuşmada, okul yapımına vesile olan hayırsevere teşekkür ederek, bu güzel hayrı gerçekleştirenleri saygıyla karşıladıklarını dile getirdi.

Gülben Ergen ise Denizli’ye çok uzun zamandır gelmeyi istediğini ifade ederek, okulun yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

Hedeflerinin 81 ilde 81 anaokulu yapmak olduğunu anlatan Ergen, bu sayıyı 90’a, 100’e çıkarmak istediklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından okulun açılışı gerçekleştirildi.

Açılış sonrası Vali Atik, sanatçı Gülben Ergen ile diğer protokol üyeleri, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Okul öncesi eğitimi yaygınlaştırma amacını taşıyan derneğin Çivril’de yaptırdığı okulun, Türkiye genelindeki 40. anaokulu olduğu bildirildi. DENİZLİ (AA)

Yorumlar

Hakan e.   -  Bağlantı 29 Ekim 2020, 15:17

Çok iyi bir sanatçıdır kendileri. Çok ahlaklıdır, çok güzel bir insandır. Gelecek nesile ışık olacak birisi. Çok doğru insanı getirmişsiniz tebrikler 🙂

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı