REKLAMI GEÇ

Gerelioğlu’ndan eğitime destek

Gerelioğlu’ndan eğitime destek

Merkezefendi’nin Servergazi Mahallesi’nde imece usulü ile yapılacak olan Hayırseverler Ortaokulu’na bir bağışta İsmail Hakkı Gerelioğlu’ndan geldi. Hayırsever işadamı, 100 bin lira bağışta bulundu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Şubat 2015 Salı, 16:55

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine Vali Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve hayırsever işadamı İsmail hakkı Gerelioğlu katıldı.

Vali Şükrü Kocatepe, imza törenindeki konuşmasında, Hayırseverler Ortaokulu ile ilgili başlatılan bağış kampanyasına işadamı İsmail Hakkı Gerelioğlu’nda katıldığını belirtti. Kocatepe, “Sayın Gerelioğlu bir derslik ile bize katkıda bulunuyor. Okulumuzun şu an 5. derslik protokolünü imzalıyoruz. Toplamda 24 derslikli bir okul olacak. İnşallah hayırseverlerimiz ile bu okulu tamamlayacağız” dedi.

Hayırsever işadamı İsmail Hakkı Gerelioğlu da yapılacak eğitim kurumuna katkı koymaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Bu kentte doğduk, yetiştik bu kente borcumuz var diye düşünüyoruz. Böyle bir projede yer almaktan onur duyuyorum” diye konuştu.

Servergazi Mahallesi’nde yaptırılacak 24 derslikli Hayırseverler Ortaokulu 3 milyon liraya mal olacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı