REKLAMI GEÇ

Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destek daha

Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destek daha

Denizlili Hayırsever Avukat Mehmet Harktı, Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesi’nde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan ‘Hayırseverler Ortaokulu’na 100 bin lira bağışta bulundu. Hayırsever Harktı’nın ismi yaptırılacak olan okuldaki bir sınıfa verilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Mart 2015 Salı, 10:08

Protokol imza törenine Vali Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever Avukat Mehmet Harktı katıldı.

Hayırsever Avukat Mehmet Harktı, Hayırseverler Ortaokulu’na katkıda bulunmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Buna vesile olan Sayın Valimize ve İl Milli Eğitim Müdürümüze ne kadar teşekkür etsem azdır” dedi.

Vali Şükrü Kocatepe ise protokolün hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi: “Bugün Hayırseverler Ortaokulu kampanyasına Sayın Avukat Mehmet Harktı Bey’de katıldı. Kendilerine teşekkür ediyorum. Denizli’mizin Milli Eğitimine yaptıkları bu önemli katkıdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Hayırseverimiz ailecek eğitimci oldukları için bu konuda daha özverili davranıyorlar. Tekrar teşekkür ediyor, sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler diliyorum. İşlerinde de bol ve bereketli kazançlar diliyorum.”

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacak. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı