İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Denizli’de toplandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Denizli’de toplandı

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Denizli’de toplandı

Denizli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz başkanlığında “2023 Eğitim Vizyonu” konu başlığında bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Şubat 2019 Pazartesi, 18:02

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen toplantıda İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri bir araya geldi. Merkezefendi Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdinç Akkaya, Ramazan Kayayurt ve Mustafa Vural ile birlikte 19 ilçe milli eğitim şube müdürü katıldı

Toplantıda “2023 Eğitim Vizyonu” hakkında konuşan Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “Elde edilen başarılar, yolumuzda engel oluşturmamalı. Dha iyi çalışmalara imza atabiliriz” dedi.

Diğer taraftan Oğuz, “Bizim derdimiz, Denizli’mizi yeni bir ufka doğru bir yolculuğa çıkarmak ve bu yolculuğa hep beraber koşarak götürmek. Kısacası çocuklarımızın daha iyi ve daha güzel ortamlarda nicelik anlamında daha güzel okullarda eğitim öğretim almalarını sağlamak” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı