Milli Eğitim Müdürü Ekici özel sporcuları ağırladı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Milli Eğitim Müdürü Ekici özel sporcuları ağırladı

Milli Eğitim Müdürü Ekici özel sporcuları ağırladı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici makamında özel sporcuları ağırladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Mayıs 2021 Salı, 16:57

Eğitim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği Denizli Görme Engelliler İlkokulu-Ortaokulu Spor Kulübünün balşarılı sporcu öğrencilerini ağırlayan Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, öğrencilerimizin başarıları ile gururlandıklarını söyledi.

Ekici, “Goalball branşında 2017 yılında Finlandiya’da yapılan Avrupa Şampiyonası – 2018 yılında İsveç’te gerçekleştirilen Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil eden ve gümüş madalya kazanan, aynı zamanda ülkemizi Tokyo Paralimpik oyunlarında temsil edecek olan Denizli Görme Engelliler Okulu Spor Kulübü Sporcu öğrencilerimiz Şeydanur Kaplan ve Berfin Altan ile Gaziantep ilinde düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Atletizm Şampiyonasında dereceye giren Ümmü Eymen Çeneli ve Tahir Uras Ercan’ı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Onlar azmin ve gayretin en özel temsilcileri olarak tarihe geçtiler. Öğrencilerimizin akademik, sanatsal ve spor alanlarındaki başarıları bizleri her zaman gururlandırıyor. Denizli eğitimde olduğu gibi her alanda da başarı öyküleri ile dolu bir şehir. Öğrencilerimizin başarılarında onlara her daim destek olan ve yol gösteren Beden Egitimi Öğretmenimiz Hüseyin Atmaca ile Okul Müdürü Mahmut Çiçek’e de teşekkür ederim. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız öncesi böylesine anlamlı bir ziyaret bizleri çok mutlu etti. Başarılı öğrencilerimizin hem eğitim anlamında hemde sporsal faaliyetde ömür boyu başarılı olmalarını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı