REKLAMI GEÇ

Oğuz: “Olmazsa olmazımız hijyen”

Oğuz: “Olmazsa olmazımız hijyen”

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Merkezefendi ve Pamukkale İlçesindeki özel okul müdürleri ile bir araya geldi. Özel okulların sorunları ile Milli Eğitim özel okullardan isteklerinin konuşulduğu toplantıda Oğuz, “Okullarda olmazsa olmazımız hijyen” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Şubat 2015 Cuma, 15:49

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizli TED Koleji’nde özel öğretim okullarının müdürleriyle toplantı yaptı.

Toplantıya Müdür Yardımcıları Şener Bayram ve Mustafa Özevcimen, Merkezefendi ve Pamukkale ilçeleri millî eğitim müdürleri ile özel öğretim okullarının müdürleri katıldı.

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, “İlimizde resmi ve özel okullarımız bir bütündür. Özel veya vakıf okulu olsun hepsi bizim kurumlarımızdır. Sizlere olan sevgimiz güvenimiz her zaman olduğu gibi çok yüksek. Bu ülkenin yavrularını bilgili ve kültürlü olarak yetiştirmek için çalışıyorsunuz. Okullarımız başarılı olabilmek için adeta birbirleri ile yarışıyorlar” dedi.

Eğitim-öğretim kurumlarında olmazsa olmazları arasında en önem verdikleri hususun hijyen olduğunu belirten Oğuz, “Eğitim öğretim faaliyetlerini yürütürken en değerlimiz olan çocuklarımıza sahip çıkabiliyorsak, onları eğitim yuvalarına güvenli bir şekilde gidip gelmesini sağlıyorsak, okullarını sağlıklı ve güvenli ortamlar haline getirip eğitebiliyorsak ve sosyal faaliyetlerini gerçekleştirebiliyorsak görevimizi yerine getirdiğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı