PAÜ’de MYO’lar yüz yüze eğitime hazırlanıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

PAÜ’de MYO’lar yüz yüze eğitime hazırlanıyor

PAÜ’de MYO’lar yüz yüze eğitime hazırlanıyor

PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, meslek yüksekokullarının gereksinimlerini yerinde gözlemlemek adına gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Çivril Atasay Kamer MYO ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda incelemelerde bulundu. Rektör Kutluhan, pandemi sonrası yüz yüze eğitime geçildiğinde tüm bölümlerde altyapının hazır olması için çalışmalarını sürdürdüklerini bildirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Şubat 2021 Pazar, 10:15

Çivril’de temaslarda bulunan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, ilk olarak Çivril Belediye Başkanı Niyazı Vural’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Rektör Prof. Dr. Kutluhan’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ender Coşkun ve Çivril Atasay Kamer MYO Müdürü Öğr. Gör. Sami Eşmen de eşlik ederken, belediye meclis üyelerinin de yer aldığı heyetler arası görüşmede üniversite-belediye iş birliği konuları ele alındı.

Daha sonra Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar ve Çivril Belediye Başkanı Niyazı Vural ile birlikte Çivril Atasay Kamer MYO ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda mevcut durumları yerinde gözlemlemek ve gereksinimlerini tespit üzere incelemelerde bulundu.

“EKSİKLER GİDERİLİYOR”

Gerçekleştirilen inceleme ziyaretleri ile ilgili olarak Prof. Dr. Ahmet Kutluhan şunları söyledi: “İlçelerde bulunan meslek yüksekokulu ve yüksekokullarımızın ihtiyaçlarının belirlenmesi ve en kısa sürede gereksinimlerinin karşılanması adına gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz kapsamında Çivril Atasay Kamer MYO ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda Belediye Başkanımız Niyazi Vural ile birlikte incelemelerde bulunduk. Eksiklerin en kısa sürede giderilmesi ve gerek içinde bulunduğumuz dönemde uygulamalı eğitimlerin daha iyi şartlarda yapılması gerekse pandemi sonrası tekrar tüm bölümlerimizle yüz yüze eğitime geçtiğimizde öğrencilerimiz için teknik ve fiziki altyapımızın hazır olması için çalışmalarımızı belediyelerimizin de fikirleri ve destekleri ile sürdürüyoruz. Kurumlar arası işbirlikleri ile her zaman daha iyi çalışmalara imza atılacağına ve kazananın her zaman Denizlimiz ve Ülkemiz olacağına yürekten inanıyorum. Diğer tüm ilçe belediyelerimiz gibi Çivril Belediyemiz de Üniversitesine gereken tüm imkânlarıyla desteğini sürdürüyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı