REKLAMI GEÇ

Rektör Bağ yüz yüze görüşmelere başladı

Rektör Bağ yüz yüze görüşmelere başladı

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, randevu talep sistemiyle ilk görüşmesini Türkiye’nin En İyi Genç Girişimcisi seçilen PAÜ öğrencisi Burak Uysal ile yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Aralık 2016 Pazartesi, 17:19

Rektör Bağ’ın ilk ziyaretçisi Türkiye’nin En İyi Genç Girişimcisi seçilen, Smart Affect firmasının kurucu ortağı ve aynı zamanda PAÜ Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü öğrencisi Burak Uysal oldu. Rektör Bağ’a geliştirdikleri projeler hakkında sunum yapan Uysal, özellikle “Tanınmış Kişiler” adlı internet sitesi hakkında bilgi verdi.

Projeyi Ömer Çemen ve Muhammed Utku ile birlikte geliştirdiklerini ifade eden Uysal, “Kişi arşivi platformu olarak karşımıza çıkan Tanınmış Kişiler internet sitesi, diğer platformlardan en büyük farkını ortaya koyarak, tanınmış kişiler ile halkın arasında bir köprü oluşturmayı hedefliyor. Tanınmış kişiler ile soru cevap şeklinde oluşturulan bu özelliği ile halk, soru sorarak, bizzat tanınmış kişinin kendinden cevap alabiliyor. Kitleleri peşinden sürükleyen başarılı insanların takipçilerine cevap vermesi de sayıları oldukça fazla olan hayranlar tarafından rağbet göreceğini ve diğer platformlardan farklı bir noktada konumlanacağını gözler önüne seriyor” dedi.

Rektör Prof. Dr. Bağ, öğrenciliğin yanında girişimciliğiyle başarılı işler yapan Burak Uysal ve ekibini kutlayarak, bundan sonraki çalışmalarında üniversite olarak yanlarında olduğunu söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı