REKLAMI GEÇ

Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nde yenilikçi eğitim, evrensel ölçekte başarı

Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nde yenilikçi eğitim, evrensel ölçekte başarı

Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü, Denizli eğitimini zirve noktalara taşıyor. Adını Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Millet Mektepleri’nden alan kolej, eğitimini Ulu Önder’in ilkeleri doğrultusunda veriyor. Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Deniz öğrencilerin ve velilerin sistemden memnun olduklarını çok güzel geri dönüşler aldıklarını belirtti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Mart 2022 Salı, 12:33

Mektebim Koleji ve Pusulam Koleji dönem başında yollarını birleştirmiş, Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü olarak Denizli eğitimine katkı sağlamaya başlamışlardı. Sağladıkları avantajlar ve ileri seviyedeki eğitimleriyle, Denizli’de yeni bir soluk oluşturdular.

Mektebim Koleji adını Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Millet Mektepleri’nden alıyor. Kolejde Atatürk’ün ışığı doğrultusunda çağdaş eğitim veriliyor. Her öğrenciye ayrı ayrı ilgi gösterilen kolejde, öğrenciler için en iyi gelecek hazırlanıyor. Kolejde anasınıfından üniversiteye kadar nitelikli eğitim veriliyor.

ÇİFT DİPLOMA HAKKI
Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nden mezun olan öğrenciler çift diplomayla mezun olma hakkına sahip olacak. Dünya çapında eğitim veren kolejin Kanada ve Amerika’da da kampüsleri bulunuyor. Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü’nden mezun olup yurt dışında okumak isteyen öğrenciler için de kolej burs kazanmalarında avantaj sağlıyor.

VELİLER VE ÖĞRENCİLER MEMNUN
Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Deniz, velilerden ve öğrencilerden çok güzel geri dönüşler aldıklarını belirtti. Deniz “Öğrencilerimizin hayatını şekillendirmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Velilerimiz ve öğrencilerimizden çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Bize çocuklarını koşulsuz emanet eden velilerimiz memnun etmek, bizi de çok sevindiriyor. Ortada büyük bir emek var” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı