TED’den 15 bin kişilik dev festival - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

TED’den 15 bin kişilik dev festival

TED’den 15 bin kişilik dev festival

Türk Eğitim Derneği (TED) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak üzere, 15 bin kişilik dev bir kadroyla gençlik festivali düzenlemeye hazırlanıyor. Etkinliklere Denizli’den de öğrenciler katılıyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Mayıs 2018 Cuma, 11:56

Bu yıl 90. yaşını kutlayan TED, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için özel bir kutlama yapacak.

Bünyesindeki 38 TED Okulu, TED Üniversitesi, spor takımları, mezun dernekleri, akademik kadrosu, öğretmenleri, velileri, gönüllüleri ve öğretmenleriyle milli bayram bilincini yeniden yükseltmek için kolları sıvayan TED, genel merkez ve TED Ankara Koleji ev sahipliğinde 3 günlük bir Gençlik Festivali düzenleyecek.

17 Mayıs’ta TED Ankara Koleji İncek Kampüsü’nde başlayan ve 19 Mayıs’a kadar sürecek festivalde yok yok. Spor müsabakalarından, sanat etkinliklerine, rodeodan, dans gösterilerine kadar birbirinden eğlenceli etkinliklerin yer alacağı festivalin ikinci gününde ise tüm TED Ailesi Anıtkabir’de kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda olacak.

MANGA COŞTURACAK
Türkiye’nin en sevilen müzik grupları arasında yer alan Manga da festivalin ikinci gününde TED Ankara Koleji’nde bir konser verecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın kutlanacağı üçüncü günde ise 15 bin kişilik geçit töreni düzenlenecek.

TED’in Ankara’da gerçekleştireceği festivale Denizli TED Okulu’ndan da 40 öğrenci katılıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı