Uğur Kurs’tan down sendromlu çocuklar için kermes - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Uğur Kurs’tan down sendromlu çocuklar için kermes

Uğur Kurs’tan down sendromlu çocuklar için kermes

Denizli Uğur Kurs geleneğini bozmadı, down sendromlu çocuklar için anlamlı bir etkinliğe imza attı. Down sendromlu çocukların da katıldığı kermes düzenlendi, elde edilen gelir çocukların ihtiyaçlarına ayrıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Mayıs 2019 Çarşamba, 10:32

Denizli Uğur Kurs öğretmenleri ve öğrencileri, down sendromlu çocuklara destek amacıyla kermes düzenledi.

Uğur Kurs’un önünde kurulan stantlarda, öğrenci ve öğretmenlerin hazırladığı ürünler satışa sunuldu.

Down Sendromu Derneğinin yardımı ve Down sendromlu çocukların katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Kermesten elde edilen gelirin Down sendromlu çocukların yararına kullanılacağını ifade eden Uğur Kurs Eğitim Koordinatörü Ali Tutuş, “Toplumsal farkındalığı arttırma adına sosyal sorumluluk projelerine verdiğimiz önemle bu yıl da geleneği bozmadık. Geçen yıl çölyak hastaları ve sokak hayvanları yararına bir kermes düzenlemiştik. Bu yıl da Down sendromlu çocuklarımıza destek olmak için bir araya geldik. Hem öğrencilerimizin hem de toplumun bu konuda kazandığı duyarlılık ve yaşanan manevi mutluluk bizler için en değerli kazançtır. Emeği geçen öğretmen arkadaşlarıma, öğrencilerimize ve Down Sendromlular Derneği’ne teşekkür ederim” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı