Denizli’ye gelen konukları Yüksekçıta Okulları karşılıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli’ye gelen konukları Yüksekçıta Okulları karşılıyor

Denizli’ye gelen konukları Yüksekçıta Okulları karşılıyor

Denizli’nin eğitimdeki yükselen değeri Yüksekçıta Okulları, hem akademik, hem sportif alanda elde ettiği başarılarla adından sıklıkla söz ettirmeye başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Nisan 2018 Çarşamba, 15:53

Öğrencilerine eğitim için mükemmel bir ortam sunan, alanlarında uzman öğretmen kadrosu ile sorumluluklarını üstlendikleri gençlere akademik anlamda önemli başarılar kazandıran Yüksekçıta Okulları, Denizli’yi Yüksekçıta Okulları’nın kenti haline getirmeyi başardı.

Akademik başarıların yanı sıra öğrencilerine her alanda bir numara olmayı benimseten Yüksekçıta, basketbolda da kentin gururu olmayı başardı. Önemli başarılara imza atan Yüksekçıta Okulları, Denizli’ye basketbolu sevdiren okulu haline geldi.

“Yüksekçıta Okulları’nın kenti” vurgusunu benimseyen ve kente önemli kazanımlar sağlayan Yüksekçıta Okulları, Denizli’ye havayolu ile gelen konukları da bu sloganla karşılıyor.

Çardak Havaalanı gelen yolcu bölümünün çıkış kapısına da bu sloganı yazdıran Yüksekçıta Okulları, adından daha da fazla söz ettireceğe benziyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

İletişim

ANAOKULU

Merkezefendi mah.

Kadife sokak No:2 Merkezefendi/Denizli

Tel: 258 212 44 48

Fax: 258 377 07 66

BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜ

Bahçelievler mah.

4014. sokak No:7 Merkezefendi/Denizli

Tel: 258 377 21 71

Fax: 258 377 21 61

Web: http://www.yuksekcitakoleji.com

Mail: info@yuksekcitakoleji.com

Sosyal Medya Hesaplarımız