REKLAMI GEÇ

DENİB AKADEMİ BAŞLIYOR

DENİB AKADEMİ BAŞLIYOR

Denizli İhracatçılar Birliği’nin uzun süredir yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığı “DENİB AKADEMİ” çalışmalarına başlıyor. Akademinin ilk etkinliği Moda Tasarımcısı Simay Bülbül’ün söyleşisi olacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Ocak 2015 Perşembe, 15:25

Üyelerine verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekleyen DENİB, Akademi ile birlikte ihtiyaç duyulan eğitim çalışmalarını daha profesyonel bir yaklaşım ile hayata geçirecek.

Müfredatı ve yıllık programı titizlikle hazırlanan Akademinin lansman toplantısı 26 Ocak Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği’nde saat 11:30’da gerçekleştirilecek ve işbirliği kurulan kuruluşlar ile imzalanacak protokolün ardından DENİB Akademi resmen faaliyetlerine başlayacak.

Denizli İhracatçılar Birliği’nin protokol imzalayacağı kurumlar ise Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü.
DENİB Akademi ile birlikte, dış ticaret, lojistik, inovasyon, tasarım, insan kaynakları, devlet yardımları, proje yönetimi, güncel mevzuat değişiklikleri, kurumsallaşma, tedarik, tasarım ve diğer alanlarda önemli eğitim programları düzenlenecek.

Lansman toplantısı ve imza törenin ardından DENİB AKADEMİ, ünlü modacı Simay Bülbül’ü Denizlili moda tasarımcıları ile buluşturacak.
Denizli’de özellikle son yıllarda daha fazla yoğunlaşılan moda ve tasarım konularında bilgi, deneyim ve görüş alışverişinde bulunacak olan Simay Bülbül, güncel trendler hakkında da paylaşımlarda bulunacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı