REKLAMI GEÇ

DENİB Akademi rekabete hazırlıyor

DENİB Akademi rekabete hazırlıyor

Denizli İhracatçılar Birliği bünyesinde eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB AKADEMİ tarafından rekabet odaklı yönetici geliştirmeyi kapsayan “Denizli Dünya İle Rekabete Hazırlanıyor Eğitim Programı” gerçekleştirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Nisan 2018 Pazar, 14:50

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından desteklenen projede orta ve üst düzey yöneticilere 6 gün boyunca yeni dünyada rekabet ve yöneticilik, hedeflerle yönetim, süreçlerle yönetim, etkin ekip yönetimi, liderlik için iletişim, yenilikçi çözümler, karar alma, değişimi anlamak, öncülük etmek ve stratejik bakış başlıklarında eğitim verildi, her yönetici ile eğitim saatleri dışında görüşmeler yapıldı.

Proje kapsamındaki eğitimleri büyük bir özveri ile tamamlayan yöneticilere ve firma sahiplerine katılım belgeleri TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert ile eğitmen Dr. Mahmut Naci Çuhacı tarafından verildi.

Katılımcıları başarılarından dolayı kutlayan Kocasert, Başkanlık döneminde DENİB AKADEMİ’deki kendisinin son verdiği belge olduğu için önemli olduğunu dile getirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı