DENİB Akademi’den Gönülden Gönüle İletişim Programı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DENİB Akademi’den Gönülden Gönüle İletişim Programı

DENİB Akademi’den Gönülden Gönüle İletişim Programı

DENİB Akademi, “Gönül Dağı Gönülden Gönüle İletişim” adlı bir program düzenledi. Program İzgören Akademi’den Oytun Yumşak tarafından sunuldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Eylül 2019 Çarşamba, 11:55

DENİB Akademi eğitim programlarını sürdürüyor. “Gönül Dağı Gönülden Gönüle İletişim” adlı pongram Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Programa, DENİB Başkan Yardımcısı Sedat Erikoğlu ile Denetim Kurulu Üyesi Bekir Serdar Mutlubaş’ın yanı sıra, DENİB’e üye firmalardan temsilciler, diğer kurumlarda görev yapan kişiler ve öğrenciler katıldı.

KENDİMİZİ MOTİVE EDECEK İÇSEL GÜCÜ BULMAK
Programı sunan İzgören Akademi’den Oytun Yumşak kişisel anlamda hayata, çevremize, iş yaşantımıza daha etkili iletişim kurarak katılmak, kişinin kendisi ile olan iletişimi, ailesi ile olan iletişimi, iş ortamında çalışma arkadaşları ile olan ilişkisi üzerinde durdu.

Hayata daha olumlu bir bakış açısıyla bakması ve kişinin hayatı daha olumlu algılaması üzerine programda sazıyla birlikte söylediği türkülerle renk katarak gerçekleştirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı