DENİB Akademi’den Zaman Yönetimi Eğitimi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DENİB Akademi’den Zaman Yönetimi Eğitimi

DENİB Akademi’den Zaman Yönetimi Eğitimi

DENİB Akademi eğitim serisine “Zaman Yönetimi” ile devam etti. Eğitim programında performansı düşüren zihin tuzakları, zamanı etkin kullanma, delegasyon yetki devrinin ne olduğu gibi konular ele alındı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Kasım 2019 Cuma, 12:43

DENİB Akademi, “Zaman Yönetimi” konulu eğitim çalışması ile bu yönde yaptığı etkinliklerini sürdürdü. Firmaların farklı departmanlarında görev yapan temsilcilerin yer aldığı son eğitim programı, Deniz Beyaz tarafından verildi.

Eğitim programında performansı düşüren zihin tuzakları, zamanı etkin kullanma, delegasyon yetki devrinin ne olduğu, ideal planlamanın nasıl olması gerektiği, bir günü zaman dilimlerine ayırarak planlama, öncelikleri en iyi şekilde belirleme, stresin performansı etkileyen yönleri gibi konu başlıkları üzerinde duruldu.

ZAMAN EN DEĞERLİ KAYNAĞIMIZDIR
Eğitmen Deniz Beyaz, zamanın tüketildiğinde telafisi mümkün olmayan en değerli kaynak olduğunu, zamanı geri alma ve uzatabilme şansımızın olmadığını, planlanmış bir sürenin içine birçok şey sığdırabileceğimizi belirterek, “Bireylerin taşıdıkları sorumlulukları ve özel alanlarındaki ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde hayata geçirmeleri, yaşadığımız çağda pek çok uyaran olması nedeniyle zaman yönetimi becerisi kazanmayı gereklilik haline getirmiştir. Bu süreci iyi yöneten bireyler yaşamlarını daha verimli ve tatmin edici kılabilirler. Bilinen zaman yönetimi tekniklerinin yanı sıra, kişinin davranış ve alışkanlıklarını örgütlemesi de son derece önemli” dedi.

Diğer taraftan DENİB Akademi’nin eğitim programları, 29 Kasım 2019 tarihinde Uşak’ta Denizli İhracatçılar Birliği ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle düzenlenecek olan“ İhracatta Müşteri Bulma Hedef Pazar Seçimi ve Pazar Geliştirme Eğitimi” ile devam edecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı