DENİB’den Barış Pınarı Harekatı’na sınır hattında destek - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DENİB’den Barış Pınarı Harekatı’na sınır hattında destek

DENİB’den Barış Pınarı Harekatı’na sınır hattında destek

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Yönetim Kurul üyeleri Barış Pınarı Harekatı’na destek için sınır hattına gitti. DENİB Başkanı Memişoğlu, “Kahraman ordumuzun her zaman yanındayız” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Ekim 2019 Perşembe, 17:33

Denizli İhracatçılar Birliği yönetimi, TİM üyeleriyle birlikte ihracat ailesi olarak Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye sınırında terör örgütlerine karşı yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtı’na destek amacıyla Şanlıurfa’ya gitti.

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu başkanlığındaki DENİB heyetinin de aralarında bulunduğu İhracat Ailesi, Şanlıurfa Valilik binasının önündeki açıklamanın ardından Akçakale’e geçti.

Şanlıurfa’da bulunan İhracat Ailesi gün içinde Şanlıurfa Valiliğini, Akçakale Belediyesini ve sınırda nöbet tutan basın mensuplarını ziyaret etti.

KAHRAMAN ORDUMUZUN YANINDAYIZ
Ziyaretin ardından değerlendirme yapan Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu; şanlı Türk ordusunun başarıyla yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtı’na destek olmak amacıyla bölgeye geldiklerini ifade etti.

Memişoğlu, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye sınırında terör örgütlerine yönelik başlattığı, bölgenin terör örgütlerinden arındırılması ve güvenli bölgenin tesis edilmesi amacıyla sürdürdüğü Barış Pınarı Harekâtı’nı ihracat ailesi olarak destekliyoruz. Kahraman ordumuzun her daim yanındayız. İhracatçılar olarak bu noktada bize de önemli görev ve sorumluluklar düşüyor. Yıl boyunca fuarlarda, müşteri ziyaretlerinde veya birçok farklı etkinlikte çeşitli ülkelerden iş insanlarıyla, yatırımcılarla bir araya geliyoruz. Terör tehdidini ortadan kaldırmak amacıyla düzenlediğimiz operasyon kapsamındaki haklılığımızı yabancı iş insanlarına anlatmalıyız. Çünkü yabancı medyada operasyonun içeriği ve asıl amacı tam anlamıyla yer almıyor, ülkemize karşı adeta kara propaganda yürütülüyor. Biz ihracatçılar da her mecrada haklı mücadelemizi sonuna kadar savunacağız. Bugün bir kez daha, bağımsızlığımız için korkmadan ve hiç düşünmeden canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyoruz, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz, Şanlı Ordumuza muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı