DENİB’den diksiyon, güzel konuşma ve hitabet eğitimi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DENİB’den diksiyon, güzel konuşma ve hitabet eğitimi

DENİB’den diksiyon, güzel konuşma ve hitabet eğitimi

DENİB Akademi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. Son eğitim çalışmasında diksiyon, güzel konuşma ve hitabet konu olarak ele alındı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 26 Nisan 2019 Cuma, 16:56

DENİB Akademi, Denizli İhracatçılar Birliği ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle “Diksiyon, Güzel Konuşma ve Hitabet Eğitimi”ni düzenledi. Kodpit Teknoloji’den İrfan Atasoy tarafından verilen eğitimde diksiyon, güzel konuşma, ses-kelime-söz akımı, konuşma dili ile yazı dili arasındaki farklar, anlatım, jest ve mimik, diyafram, doğaçlama, dramatik öğeler, akıcı ve net konuşma, güzel konuşma becerileri ve güzel konuşmada beden dilinin etkisi hakkında bilgi verildi.

Uşak’ta düzenlenen programda katılımcılar ile diyafram, güzel ve akıcı konuşma çalışmaları yapıldı. DENİB AKADEMİ eğitim programlarına, 30 Nisan 2019 tarihinde DENİB’de düzenlenecek olan “Smart and Small Talk – Profesyoneller İçin Akılcı ve Kısa Konuşma Sanatı Eğitimi” ile devam edecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı