DENİB’de Türk Eximbank destekleri masaya yatırıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DENİB’de Türk Eximbank destekleri masaya yatırıldı

DENİB’de Türk Eximbank destekleri masaya yatırıldı

Türk Eximbank ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliği ile bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım, Eximbank’ın 3 milyar doları aşkın ihracatı olan Denizli’nin gücüne güç katacağını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Nisan 2017 Cuma, 17:21

Türk Eximbank ve Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, “Türk Eximbank Kredi ve Sigorta Programları” Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Denizli İhracatçılar Birliği hizmet binasında düzenlenen etkinliğe firma sahipleri, ihracat ve finansman yöneticileri yoğun ilgi gösterdi.

“ÇALIŞMALAR KOORDİNELİ YÜRÜYECEK”
Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanvekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert, geçtiğimiz hafta Türk Eximbank Denizli Şubesi’nin açılışının hemen ardından düzenlenen bu toplantının ihracatçılar açısından son derece önemli olduğunu belirtirken, “Türk Eximbank’ın Denizlili ihracatçılarla koordineli bir şekilde çalışması iş dünyamızda yaratacağı olumlu etki bizim için önemli” dedi.

ŞUBELEŞMENİN ÖNEMİ
Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ise, Denizli’nin Türkiye ihracatında önemli aktörlerden birisi olduğuna değinerek, “Denizli’nin yıllık ihracatı 3 milyar dolara dayandı. Barındırdığı ihracat potansiyeli göz önüne alındığında Eximbank’ın Denizli’de şubeleşmesi ihracata daha fazla katkı sunacaktır” diye konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından, kredi ve sigorta programları hakkında bilgilendirmeler için, Türk Eximbank Ege Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Yıldırım ve Türk Eximbank Operasyon ve Raporlama Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Zeynep Kandiyeli sunumlarını gerçekleştirdi.

İhracatın finansmanı, ihracat kredileri ve sigorta işlemleri konularıyla ilgili bilgilendirmelerin ardından, toplantının soru-cevap kısmına geçildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı