REKLAMI GEÇ

Tasarım Yarışması’nın toplantıları başladı

Tasarım Yarışması’nın toplantıları başladı

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından markalaşmaya dikkat çekmek, sektöre genç ve yaratıcı tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen ve bu yıl “3D-REAMS” temasıyla 6.sının yapılacağı Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması’nın üniversitelerde yapılan tanıtım toplantıları başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Ekim 2017 Cumartesi, 09:54

Yarışmanın tanıtım etkinlikleri kapsamında düzenlenen üniversite turlarına, 4 Ekim 2017 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Moda Tasarım Bölümü öğrencileriyle yapılan ilk toplantı ile başladı.

5 Ekim 2017 tarihinde ise İstanbul Aydın Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültelerinin Moda ve Tasarım Bölümü öğrencileriyle gerçekleştirildi.

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, DENİB Yönetim Kurulu ve Yarışma Komitesi Üyesi İsa Dal, yarışmanın Kreativ Direktörü tasarımcı Özlem Kaya, Yarışma koçu Mukaddes Başkaya, DENİB yarışma koordinatörü Şadiye Baykent ve yarışmanın organizatörü Rönesans Ajans sahibi Akif Örük’ten oluşan heyetle gerçekleştirilen tanıtım toplantıları oldukça başarılı geçti.

Yarışma Tanıtım toplantıları önümüzdeki günlerde, Marmara Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Ekonomi Üniversitelerinin Güzel Sanatlar Fakültelerinde devam edecek.
Son başvuru tarihi 9 Kasım 2017 olarak belirlenen yarışmanın, ön elemesi 13 Kasım tarihinde DENİB’te gerçekleştirilecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı