Denizli havlusu şampiyonların omuzlarında - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli havlusu şampiyonların omuzlarında

Denizli havlusu şampiyonların omuzlarında

TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul’da “Turkish Towels” logolu Denizli havluları kullanıldı. Kalitesini dünyaya kanıtlayan Denizli havluları şampiyonların omuzlarında sahne aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Eylül 2020 Pazartesi, 13:56

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Türk havlusunun Denizli’nin önemli bir değeri olduğunu belirterek, “Turkish Towels” markasıyla son 6 yıl içinde 20’den fazla ülkede 60’ın üzerinde etkinlik gerçekleştirdiklerini belirtti.

TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul’un 8-13 Eylül tarihleri arasında Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) İstanbul Tenis Merkezi’nde düzenlendiğini hatırlatan Memişoğlu, şunları kaydetti:

“Turkish Towels markası son yıllarda önemli organizasyonlarda boy gösterdi. En son İstanbul’da düzenlenen tenis şampiyonası 38 ülkede yaklaşık 60 televizyon kanalından canlı yayınlanırken, farklı ülkelerden birçok sporcunun yarıştığı turnuvada ‘Turkish Towels’ bir kez daha sahne aldı. Geçmiş dönemde dünya kupalarında, Avrupa şampiyonalarında, olimpiyatlarda ilimizde en üst kaliteyle üretilen havlular sporcular tarafından kullanılmıştı. Gerek kalitesi gerek kullanım rahatlığı anlamında sporcular tarafından çok beğenilen Türk havlusu uluslararası organizasyonlarda sahne almaya devam ediyor. 2017 ve 2018 yıllarındaki Euroleague Final Four sponsorluklarımızın ardından, Turkish Towels markamızla çeşitli tenis organizasyonlarında da sporcuları yalnız bırakmamıştık.”

Önümüzdeki dönemde de Türk havlusunu dünya markası yapma hedefiyle çalışmalarına devam edeceklerinin altını çizen Memişoğlu, “TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul’da mücadele eden ve kazanan tüm oyuncuları tebrik ediyoruz. Türk sporuna kazandırılan bu muhteşem tesiste emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı