REKLAMI GEÇ

Denizli havlusu Sharapova’nın da elinde

Denizli havlusu Sharapova’nın da elinde

TEB BNP Paribas Tenisin Yıldızları Serisi etkinliği kapsamında düzenlenen ve dünyaca ünlü tenisçi Maria Sharapova ile Milli tenisçi Çağla Büyükakçay’ın karşı karşıya geldiği dev karşılaşmaya DENİB damga vurdu. . “Turkish Towels” markasıyla üretilen Denizli havlusu şampiyonların da tercihi oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Kasım 2017 Çarşamba, 10:16

İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda tamamen dolu tribünler önünde oynanan ve Maria Sharapova’nın 2-0’lık galibiyetiyle sonuçlanan müsabakada Türk havlusu şampiyonları yine yalnız bırakmadı.

“Turkish Towels” markasıyla faaliyetlerine devam eden Denizli İhracatçılar Birliği geçtiğimiz mayıs ayında düzenlenen Turkish Airlines Euroleague Final Four maçlarının ardından, şampiyon sporcuların yanında yer almaya devam etti.

TÜRK HAVLUSU HER YERDE!
Türk havlusunun “Turkish Towels” markasıyla ciddi anlamda adını duyurduğunu belirten TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, dünya çapında tanınırlığının her geçen gün biraz daha artırdığını vurguladı.

Basketbolun ardından teniste de Türk havlusu rüzgârının estiğini ve dünyaca ünlü şampiyon sporcuların yanlarında yer almanın büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı olduğunu ifade eden Kocasert, “Mayıs ayında düzenlenen Turkish Airlines Euroleague Final Four maçlarının global sponsorlarından biri olmuş ve bu sponsorluk sayesinde, sosyal medya etkileşimlerini de dikkate aldığımızda bir milyar kişilik bir kitleye adımızı duyurmuştuk. Havlu, basketbol ve tenis sporlarıyla son derece yakından örtüşüyor. Sporcular verilen her arada havlu kullanıyor. Biz de İstanbul’da düzenlenen tenis şöleninde dünyanın en önemli tenisçilerinden biri olan Maria Sharapova ve Milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay’ın yanında yer aldık. Bu organizasyon sonrasında da Türk havlusu ile ilgili son derece önemli ve sevindirici geribildirimler edindik. Bundan sonra da “Turkish Towels” markamızla dünyanın en prestijli etkinliklerinde yer almaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı