REKLAMI GEÇ

Denizlili Adnan Yıldırım’a, yılın bürokratı ödülü

Denizlili Adnan Yıldırım’a, yılın bürokratı ödülü

Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım, geçtiğimiz yılın ardından bu sene de yılın bürokratı seçildi. Yıldırım, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu ödüle layık görüldü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Kasım 2017 Perşembe, 10:59

2016 yılında Turco Vision organizasyonunda “Türkiye’ye ve Dünya’ya Değer Katanlar Ödülü’nün” sahibi olan Yıldırım, bu yıl ise Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından “Yılın Bürokratı Ödülü” ne layık görüldü.

“BAŞARILI HİZMETLERİNİN KARŞILIĞINI ALIYOR”
Bir yıldır Eximbank Genel Müdürlüğü görevini yürüten Adnan Yıldırım’ın, göreve başladığında Eximbank’ın ülkemiz ihracatının yüzde 22,9’unu finanse ettiğini, şimdi ise bu oranın yüzde 26’ya yükseldiğini belirten TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, “2017 yılının geride kalan ilk on ayında Eximbank’ın toplam desteği 20,4 milyar USD kredi ve 12 milyar USD’nin üzerinde sigorta desteği olmak üzere 32, 5 milyar USD’yi yakaladı. Eximbank’ın toplam müşteri sayısında yüzde 15’lere ulaşan artışlar olduğunu biliyoruz. Şubeleşme yolunda da emin adımlar atılıyor. 2017 yılında 11 ilimizde şubeleşme çalışmaları tamamlandı. Bu illerden biri de Denizli” dedi.

Adnan Yıldırım’ın meslek hayatı boyunca Türkiye ihracatına çok ciddi katkılar
sağladığın belirten Kocasert, “Başarılı hizmetlerinin karşılığını alması bir Denizlili olarak bizi de son derece mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Adnan Yıldırım’a emeklerinden dolayı ihracatçılar olarak teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı