Denizlili işadamları Evteks Fuarı’na çıkarma yaptı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizlili işadamları Evteks Fuarı’na çıkarma yaptı

Denizlili işadamları Evteks Fuarı’na çıkarma yaptı

Denizlili işadamları bu 25.’incisi düzenlenen İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’na kalabalık bir grupla katıldı. Açılış töreninde Denizli’yi İhracatçılar Birliği adına Başkan Yardımcısı İbrahim Uzunoğlu ile birlikte DTO Başkanı Uğur Erdoğan ve DSO Başkanı Müjdat Keçeci temsil etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Nisan 2019 Pazartesi, 17:03

Dünyanın en büyük ev tekstili fuarlarından biri olan ve bu yıl 25.’si düzenlenen İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı’na her zaman olduğu gibi yine Denizlili işadamları damgasını vurdu. Fuarın açılış törenine, TİM Başkanı İsmail Gülle ve birçok STK temsilcisi katılım sağladı. Denizli’nin de güçlü bir şekilde temsil edildiği açılış töreninde; Denizli İhracatçılar Birliği adına Başkan Yardımcısı İbrahim Uzunoğlu ile birlikte DTO Başkanı Uğur Erdoğan ve DSO Başkanı Müjdat Keçeci de yer aldı.

1000’den fazla markanın ve 120 ülkeden yaklaşık 150 bin ziyaretçinin ağırlandığı fuarda, her sene olduğu gibi bir kez daha Denizli rüzgârı esti. Denizli’den 95 katılımcının yer aldığı fuar için Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, “Bilindiği gibi, Evteks dünyanın en önemli ev tekstili fuarlarından biri ve sektör profesyonellerinin ortak buluşma noktası. Ülkemizin ve dünyanın önemli ev tekstili merkezlerinden biri olan Denizli’nin de, Evteks Fuarı’nda yüksek sayıda katılımla temsil edilmesi son derece önemli. Denizli, her geçen sene artan tasarım gücü ve markalaşma potansiyeliyle birlikte sektörün kalbi olmaya ve sektöre yön vermeye devam ediyor” dedi.

Diğer taraftan Memişoğlu Denizli İhracatçılar Birliği olarak, “Turkish Towels” markamızla bu sene bir kez daha fuardaki yerimizi aldık ve Türk havlusunun tanıtımına devam ettik. “Turkish Towels” markası önümüzdeki dönemlerde de önemli fuarlarda ve prestijli etkinliklerde yer almaya devam edecek” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı