Denizli’ye İnovasyon ve İnovalig Özel Ödülü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli’ye İnovasyon ve İnovalig Özel Ödülü

Denizli’ye İnovasyon ve İnovalig Özel Ödülü

Türkiye İhracatçılar Meclisi verilen İnovasyon ve İnovalig ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye çapında bine yakın firmanın katıldığı yarışmada “KOBİ Özel Ödülü”nü Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İsa Dal’ın firması Evteks Limited Şirketi kazandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Aralık 2017 Pazartesi, 09:44

Bu ödülün uzun soluklu bir çalışma sonucunda, hayallerin tecrübe ve inanç ile birleşmesi neticesinde kazanıldığını belirten İsa Dal, ülkemizdeki en inovatif KOBİ seçilmenin ve Anadolu’dan bunu gerçekleştirmenin son derece gurur verici olduğunu söyledi.

“İNOVASYON BİLİNCİ ARTIYOR!”
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Süleyman Kocasert, kent iş dünyası için önemli bir başarı olan ödülü değerlinderdi.

Kocasert, “Denizli, ihracatta çok önemli bir potansiyel barındırıyor. Türkiye’nin dört bir yanından ve binin üzerinde başvuru arasından ‘KOBİ Özel Ödülü’nün Denizli’ye gelmesi son derece önemli ve gurur verici. İlimizde inovasyon bilincinin ne denli artmaya başladığının somut bir göstergesi. Bizim için ayrı bir gurur kaynağı da, ödülün sahibi olan İsa Dal’ın DENİB Yönetim Kurulu’nda aktif olarak görev yapması. Yoğun ve planlı bir çalışma sonucunda ‘KOBİ Özel Ödülü’nün sahibi olan İsa Dal ve çalışma arkadaşlarını gönülden tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devam etmesini diliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı