Şampiyonların havlusu Denizli’den - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Şampiyonların havlusu Denizli’den

Şampiyonların havlusu Denizli’den

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, basketbolda dünyanın en önemli organizasyonlarından olan THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali’nde Denizli’de üretilen havluların kullanılacağını belirtti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Mayıs 2018 Perşembe, 17:24

DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Türk havlusunu dünya markası yapmak amacıyla Ekonomi Bakanlığı desteğinde başlatılan markalaşma projesi kapsamında “Turkish Towels” markalı ve Euroleague logolu havlu ürettiklerini ifade etti.

Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da yarın başlayacak ve 20 Mayıs’ta sona erecek Dörtlü Final’de basketbolcuların terini bu havlularla kurulayacağına işaret eden Memişoğlu, “Avrupa basketbolunun en büyük organizasyonu olan THY Avrupa Ligi’nde kupa, bu hafta sonu sahibini bulacak. Temsilcimiz Fenerbahçe ile İspanya’dan Real Madrid, Rusya’dan CSKA Moskova ve Litvanya’dan Zalgiris Kaunas’ın kıyasıya yarışacağı finallerde ünlü basketbolcular ‘Turkish Towels’ markalı havluları kullanacak. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Euroleague ile sponsorluk anlaşmasına vardık ve iş birliğimizi devam ettirdik. Bu organizasyonla Türk havlusunun bilinirliğini artırmayı ve markalaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Yorumlar

Mustafa arslan   -  Bağlantı 18 Mayıs 2018, 11:34

denizlide bu havluyu nerden satın alabiliriz

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı