Teniste Türk Havlusu Rüzgârı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Teniste Türk Havlusu Rüzgârı

Teniste Türk Havlusu Rüzgârı

Denizli İhracatçılar Birliği, ABD/Miami’de uluslararası düzeyde dünyanın dört bir yanından takımların katılımı ile düzenlenen Tenis Senyörler Dünya Kupası’nda ‘Turkish Towels’ markasıyla Milli Takımın yanında yer aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Kasım 2017 Cumartesi, 17:16

‘Turkish Towels’ markasıyla geçtiğimiz Mayıs ayında ‘Turkish Airlines Euroleague Final Four’ maçlarının global sponsorlarından biri olan Denizli İhracatçılar Birliği, bu kez de ABD/Miami’de uluslararası düzeyde dünyanın dört bir yanından takımların katılımı ile düzenlenen Tenis Senyörler Dünya Kupası’nda Milli Takımın yanında yer aldı.

29 Ekim-3 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen uluslararası turnuvaya 33 farklı ülkeden toplam 118 takım katıldı. Ülkemizi ve Denizli’yi temsilen Nilgün Keçeci de Milli Takımımızda yer aldı. 7. defa ülkemizi uluslararası turnuvalarda temsil eden Türkiye Tenis Federasyonu Denizli İl Temsilcisi Nilgün Keçeci aynı zamanda başarılı veteran milli bir tenisçi. ABD’de gerçekleştirilen bu son turnuvada da Milli Takımımız, ABD, Jamaika, Brezilya, İspanya ve İsveç milli takımları ile karşılaştı.

‘TURKİSH TOWELS’ HER YERDE
TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Türk havlusunun tanınırlığının artması amacıyla son dönemde Turkish Towels markasının markalaşma çalışmalarına ağırlık verdiklerini ifade ederek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Ülkemiz ihracatının kalıcı ve sürdürülebilir rakamlara ulaşması ve her sene artış trendi yakalaması için dünya markaları çıkarmaya ihtiyacımız var. Bu adaylardan en önemlilerinden biri de şüphesiz Türk havlusu. Turkish Towels markamızla dünyanın önde gelen fuarlarında ve etkinliklerinde boy gösteriyoruz. Bu kez de Tenis Senyör Milli Takımımızın yanındayız ve bundan gurur duyuyoruz.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı