REKLAMI GEÇ

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde genel kurul

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde genel kurul

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde 217nci olağan genel kurul yapıldı. Genel kurulda Başkan Abdülkadir Uslu ve ekibi yeniden güvenoyu aldı. Başkan Uslu, “Türk ekonomisine ve istihdamına katkımız artarak devam edecek” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Nisan 2022 Perşembe, 14:48

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) 21’nci olağan genel kurulu, konferans Salonunda 81 OSB firma temsilcilerinin katılımıyla yapıldı.
Divan Başkanlığı’na Mehmet Tosunoğlu, Divan Üyeliklerine Veli Ünver ve Özgür Diriker’in seçildiği genel kurula, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sefa Gökalp, Şube Müdürü Mehmet Emin Altunbaş ve Mustafa Şat da katıldı.

Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, “21. Olağan Genel Kurulumuzun Bölgemiz, Şehrimiz ve Ülkemiz adına hayırlı olmasını dilerim. Yeni dönemde de sanayicilerimizin her türlü problemini çözmek için büyük gayret göstereceğiz. Genel Kurulumuza zaman ayıran tüm sanayicilerimize çok teşekkür ederim” dedi.
Toplantıda Denizli OSB Yönetim Kurulu faaliyetlerini Bölge Müdürü Ahmet Taş, slayt eşliğinde sundu.

OSB’nin 2021 Yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu ve Yeminli Mali Müşavir Raporları, Bilanço, Gelir – Gider Hesapları Tablosu, 2022 yılı Tahmini Bütçesi, Yönetim aidatları, Hizmet bedelleri ile 2022 yılı Çalışma Raporu programı görüşülerek onaylandı.
OSB Yönetim Kurulu, Denetim kurulu ve OSB Üst Kuruluşu (OSBÜK) seçimleri yapıldı. Seçimlere tek liste ile gidildi. Yapılan oylamadan sonra OSB organları ve üst kuruluş üyeleri Mehmet Abdülkadir Uslu’nun listesini yeniden seçti.

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M. Abdülkadir Uslu, “Hepimize hayırlı olsun. Yönetim Kurulumuza duyduğunuz güven için teşekkür ederim. Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi olarak 2018-2022 çalışma dönemimizin dördüncü yılını tamamlamış bulunuyoruz. Sizlere daha iyi bir üretim ortamı sağlamak için çalışmalarımızı ara vermeden sürdürdük. Bölgemize değer katacak yeni projelerimizin çalışmalarını tüm hızıyla sürdüreceğiz.

Organize Sanayi Bölgemizde yapılan yatırımlar ve geleceğe yönelik atılan adımlar ile sanayicilerimizin yeni yatırımlar yapması sağlanmıştır. Yapılan yatırımlarla birlikte Denizli ili sanayi alanında gelişerek daha fazla istihdam, ihracat ve katma değer oluşturma yolunda ilerlemektedir.

Denizli Organize Sanayi Bölgesi, ülke ekonomisini hareketlendirmek ve istihdamını artırmak için katkı sağlamaya devam etmektedir. Denizli OSB Yönetim Kurulumuz, tüm gayret ve çabalarıyla, Organize Sanayi Bölgesinde bulunan girişimcilerin yatırımlarını yapabilmeleri, çevreye duyarlı, daha verimli ve daha sağlıklı bir ortamda üretimlerini gerçekleştirebilmeleri için sonuna kadar desteklemektedir.

2022 yılını Denizli OSB’nin 40 yıllık gurur verici geçmişine yakışır projelerle geçireceğimizi şimdiden söylemeliyiz. Bu bağlamda, sanayimize ve sanayicimize hayırlı, verimli ve ülkemiz ekonomisine en güçlü destek ve katkıyı sunabileceğimiz bir faaliyet döneminin olmasını diliyoruz.

Denizli OSB’de yapılan tüm eserlerin Bölgemize hizmet için bir takım halinde, tüm yöneticilerimizle gerçekleştirildiğini ve gerçekleştirilmesinde emeği geçen sanayicilerimize teşekkür ederim” dedi.

Genel kurul sonunda Denizli OSB’nin yönetimi şöyle oluştu:

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER
1. MEHMET ABDÜLKADİR USLU
2. DERYA BALTALI
3. NECİP FİLİZ
4. OSMAN UĞURLU
5. CEMAL CAN SİRKECİ
6. SELİM YAYMANOĞLU
YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER
1- MEHMET ÇALIŞKAN
2- İSMAİL ASLAN
3- ALİ AKINLI
4- İBRAHİM UĞURLU
5- ÖZGÜR DİRİKER
6- İBRAHİM ONUR YILDIRIM
DENETİM KURULU ASIL ÜYELER
1- HAKKI AKGÖREN
2- NAİF ATLAS
DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER
1- VELİ ÜNVER
2- ALİ ÇELEBİ

OSB ÜST KURULUŞU (OSBÜK) ASIL ÜYELER
1- NECİP FİLİZ
2- SELİM KASAPOĞLU
3- AHMET YAVUZÇEHRE
4- GÖKHAN ERTUĞRUL

OSB ÜST KURULUŞU (OSBÜK) YEDEK ÜYELER

1- ORHAN TAHTALI
2- ÖMER ÇENGEL
3- MELİH KANSIZ
4- SERKAN DOĞAN

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Yönetim Kurulu

M.Abdülkadir Uslu

Yönetim Kurulu Başkanı

OSB Müdürü

Ahmet TAŞ

Organize Sanayi Bölgesi Müdürü

İletişim

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Adres: Yaşar Öncan Caddesi No: 1

Honaz - Denizli / TÜRKİYE

Tel: +90 258 269 10 02  

  Faks: +90 258 269 10 01  

  E-mail: [email protected]

Önemli Telefonlar

İtfaiye : 110

Elektrik - Su - Arıza :187 & 269 25 91

Jandarma : 169 10 83