REKLAMI GEÇ

Denizli OSB’nin genel kurul toplantısı yapıldı, faaliyetler onaylandı

Denizli OSB’nin genel kurul toplantısı yapıldı, faaliyetler onaylandı

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nin faaliyet ve çalışma raporları ile bütçelerinin görüşüldüğü 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 74 firma temsilcisinin katılımıyla yapıldı. Genel kurulda faaliyetler onaylandı, Başkan Abdülkadir Uslu, takım halinde hizmet için çalıştıklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Mayıs 2023 Perşembe, 10:28

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nin 22. olağan genel kurul toplantısı, konferans salonunda yapıldı. Divan Başkanlığı’na Mehmet Tosunoğlu, Divan Üyeliklerine Veli Ünver ve İbrahim Onur Yıldırım seçildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı temsilcileri de genel kurul toplantısında hazır bulundu.

Toplantıda Denizli OSB Yönetim Kurulu faaliyetlerini Bölge Müdürü Ahmet Taş, şöyle anlattı:
“Bilindiği üzere yasal mevzuat çerçevesinde Bölgemiz sınırları içerisindeki tüm sanayicilerimizin dünya ölçeğinde rekabet edebilmeleri için minimum maliyetle üretim yapmak zorunda olduğunun bilincindeyiz. Sanayicinin en önemli girdilerinden birisinin enerji olması nedeniyle Yönetim Kurulumuz, sanayicimizin ucuz elektrik kullanabilmesi için her türlü gayret ve özveriyi göstermekte olup, OSB’mizi uluslararası standartlara ulaştırmak amacıyla çalışmalarına ilk kuruluş yıllarında olduğu gibi, özveri, gayret ve heyecanla devam etmektedir” dedi.

Ardından OSB’nin 2022 Yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu ve Yeminli Mali Müşavir Raporları, Bilanço, Gelir – Gider Hesapları Tablosu, 2023 yılı Tahmini Bütçesi, Yönetim aidatları, Hizmet bedelleri ile 2023 yılı Çalışma Raporu onaylandı.
Genel Kurul sonunda açıklama yapan Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Uslu, Başkanlığı döneminde yaptığı ve yapacağı her türlü çalışmada şeffaflığı ilke edindiklerini belirtti. Uslu, “Denizli OSB’de yapılan tüm eserleri, bir takım halinde, tüm yöneticilerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz” dedi.

Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derya Baltalı ise “Sivil Toplum Kuruluşu olarak değerlendirebileceğimiz Bölgemiz, temsil ettiği kitlenin büyüklüğü ve ülkemiz ekonomisindeki yeri ve öneminin bilincinde olan Yönetim Kurulumuz; OSB`lerin kendi aralarında yardımlaşmalarını ve ortak sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlamak üzere kurulan OSB Üst Kuruluşu ve diğer OSB’ler ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile olan ikili ilişkileri sürekli olarak en üst seviyede tutma gayreti içinde oldu” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Yönetim Kurulu

M.Abdülkadir Uslu

Yönetim Kurulu Başkanı

OSB Müdürü

Ahmet TAŞ

Organize Sanayi Bölgesi Müdürü

İletişim

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Adres: Yaşar Öncan Caddesi No: 1

Honaz - Denizli / TÜRKİYE

Tel: +90 258 269 10 02  

  Faks: +90 258 269 10 01  

  E-mail: [email protected]

Önemli Telefonlar

İtfaiye : 110

Elektrik - Su - Arıza :187 & 269 25 91

Jandarma : 169 10 83