Promoda Tekstil’e OSB’den tebrik - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Promoda Tekstil’e OSB’den tebrik

Promoda Tekstil’e OSB’den tebrik

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında ilk 10’a girmeye başaran Promoda Tekstil’e tebrik ziyaretleri sürüyor. Denizli OSB yönetimi de Promoda Tekstil yöneticileriyle bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Şubat 2017 Salı, 09:57

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş ve ekibi, Promoda Tekstil’i ziyaret etti. Promoda Tekstil sahiplerinden Türker Kavaklıoğlu ve Ömer Özen ile bir araya gelen OSB Müdürü Ahmet Taş, elde edilen başarıdan dolayı kutladı.

Organize Sanayi Bölgesi’nde 8 yıl önce kurulan Promoda Tekstil’in, Denizli’den dünyanın çeşitli ülkelerine kırlent, tül perde, halı, dış giyim ve ev tekstil malzemeleri üreterek ihraç etiğini hatırlardan Türker Kavaklıoğlu, bundan sonraki süreçteki hedeflerini anlattı.

TOBB’un en hızlı büyüyen şirketleri belirleyen Türkiye 100 Yarışmasında, Denizli’den listeye giren tek firmanın Promoda Tekstil olduğunu ifade eden OSB Müdürü Ahmet Taş, “Promoda Tekstil, 2012-2015 yılları arasında yüzde 978 büyüyerek, değerlendirmede ilk 10’a girme başarısı da gösterdi. Türker Kavaklıoğlu ve Ömer Özen’in sahibi olduğu şirket, 2009’dan bu yana Denizli’den dünyanın çeşitli ülkelerine günde 10 bin adet üretim kapasitesi ile ihracat yapıyor. Dijital baskılı ürünler konusunda kapasite yönünden Avrupa’nın sayılı firmaları arasında yer alan Promoda Tekstil, Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasında 50 kişi istihdam ediyor” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Yönetim Kurulu

M.Abdülkadir Uslu

Yönetim Kurulu Başkanı

OSB Müdürü

Ahmet TAŞ

Organize Sanayi Bölgesi Müdürü

İletişim

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Adres: Yaşar Öncan Caddesi No: 1

Honaz - Denizli / TÜRKİYE

Tel: +90 258 269 10 02  

  Faks: +90 258 269 10 01  

  E-mail: dosb@dosb.org.tr

Önemli Telefonlar

İtfaiye : 110

Elektrik - Su - Arıza :187 & 269 25 91

Jandarma : 169 10 83