DOSTEM’de Autocad kursiyerlerine sertifika - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DOSTEM’de Autocad kursiyerlerine sertifika

DOSTEM’de Autocad kursiyerlerine sertifika

Denizli Organize Sanayi Bölgesi bünyesinde yer alan Mesleki Eğitim Merkezi DOSTEM tarafından verilen Autocad kursu eğitimini tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Aralık 2021 Pazartesi, 17:39

“Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim Kursu”na katılan kursiyerler, 72 saatlik eğitim programını tamamlayarak kurs sonunda sınava tabi tutuldu, başarılı olanlar sertifika almaya hak kazandı.

Kursiyerlere sertifikalarını; Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu adına Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş verdi.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş, günümüzde vasıflı çalışan olmanın önemli olduğunu belirterek mesleki gelişim ve meslek edindirme eğitimlerinin önemini anlattı, “Mesleki eğitim ve mesleki gelişim eğitimleri sayesinde iş arayan gençlerin niteliklerinin arttırılarak değişen iş hayatında uyum sağlayabilmeleri ve rahatlıkla iş bulabilmelerinin önü açılmaktadır. Denizli Organize Sanayi Bölgesi olarak Denizli’nin geleceği ve gelişimi için mesleki eğitimin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’muz ülkemize hizmet etmek için sanayicilerimiz ile birlikte her türlü desteğe hazır. DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezimizin kurslarını sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hakkı Öztürker ise, “Gelişen ve yenilenen dünyada insana hizmet ettiklerini vurgulayarak, bizler insanlara faydalı olmak ve yaşam boyu eğitimde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Denizli Organize Sanayi Bölge firmalarımıza hizmet etmekte ve eğitim vermekten son derece mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Temennimiz kursiyerlerimizin almış oldukları eğitimleri meslek yararına olarak işlerde kullanabilmeleridir. DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezimizde bizlere bu imkânı sağlayan Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’muza ve eğitim boyunca destekleriyle yanımızda olan Bölge Müdürümüz Ahmet Taş’a teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Yorumlar

Lambadalambada G10   -  Bağlantı 27 Aralık 2021, 18:07

Bir de bize verselerdi şu sertifikadan

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Yönetim Kurulu

M.Abdülkadir Uslu

Yönetim Kurulu Başkanı

OSB Müdürü

Ahmet TAŞ

Organize Sanayi Bölgesi Müdürü

İletişim

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Adres: Yaşar Öncan Caddesi No: 1

Honaz - Denizli / TÜRKİYE

Tel: +90 258 269 10 02  

  Faks: +90 258 269 10 01  

  E-mail: dosb@dosb.org.tr

Önemli Telefonlar

İtfaiye : 110

Elektrik - Su - Arıza :187 & 269 25 91

Jandarma : 169 10 83