REKLAMI GEÇ

DSO, duayen sanayicilerden oluşan YİK toplantısını yaptı

DSO, duayen sanayicilerden oluşan YİK toplantısını yaptı

Denizli Sanayi Odası’nın (DSO) yeni Başkanı Selim Kasapoğlu’nun programı içinde yer alan Yüksek İstişare Kurulu (YİK) oluşturuldu. Denizli’nin 18 duayen sanayicisinin yer aldığı kurul, ilk toplantısını yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Nisan 2023 Perşembe, 10:53

Denizli Sanayi Odası bünyesinde kurulan Denizli sanayisine önemli katkılarda bulunmuş 18 duayen sanayiciden oluşan Yüksek İstişare Kurulu ilk toplantısını Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

İftar programı ile başlayan program, Denizli Sanayi Odası Yönetimi’nin planladığı projeler ve icra ettiği faaliyetlerle ilgili bilgi paylaşımında bulunulan toplantı ile devam etti.

Denizli’nin sınai ve iktisadi gündemiyle ilgili istişarelerde bulunulmasının ardından toplantı sona erdi. Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu’nun kurulun seçim vaatleri arasında bulunduğunu söyledi.
Kasapoğlu, “Yüksek İstişare Kurulu, Denizli Sanayi Odası’na ve Denizli sanayisine önemli katkıları bulunan 18 duayen sanayiciden oluşuyor. Her birinin fikirleri bizler için çok kıymetli. Yüksek İstişare Kurulu, şehrin dinamiklerine hakim tecrübeli iş insanlarıyla mevcut yönetim kurulunun dinamizminin bir araya getirilmesi amacıyla görüş alışverişinde bulunulması, kendilerinin tecrübelerinden istifade edilmesi amacıyla kuruldu” dedi.

Denizli Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri
Üç aylık aralıklarla, mevzuat gereği kurulun doğal başkanı olan Selim Kasapoğlu öncülüğünde Denizli Sanayi Odası’nda bir araya gelerek, DSO Yönetimi’nin faaliyetleri kapsamında görüş alışverişinde bulunulması ve duayen sanayicilerin tecrübelerinden yararlanılması amacıyla kuruldu. Denizli sanayisine ve DSO’ya önemli katkılar sağlamış 18 duayen sanayicinin listesi ise şu şekilde;

DSO Önceki Dönem Başkanı Müjdat Keçeci
Derya Baltalı
Ahmet Yavuzçehre
Cemal Gürsel Özdemir
Erkan Köseoğlu
Yüksel Arpacı
Zafer Katrancı
Faruk İnceoğlu
Gültekin Okay Salgar
Bekir Harun Akın
Hasan Ali Turgut
Hasan Hüseyin Ateş
Mehmet Hikmet Çelikkol
Mehmet Tosunoğlu
Muammer Çaputçu
Mustafa Kaygın
Orhan Tahtalı
Raşit Akbaş

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı