REKLAMI GEÇ

DSO meslek komiteleri toplandı

DSO meslek komiteleri toplandı

Denizli Sanayi Odası meslek komiteleri eylül ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda komitelerin çalışmaları masaya yatırıldı, sektörlerin sorunları ele alındı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Mali ve İdari İşler Müdürü Ramazan Değirmenci de, “İthalat Vergilerinin Şehrimize Kazandırılması” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Eylül 2023 Çarşamba, 10:56

DSO eylül ayı meslek komiteleri ortak toplantısı, Denizli Sanayi Odası Meclis Başkanı İ. Okan Konyalıoğlu’nun açılış konuşması ile başladı. Konyalıoğlu, Sanayi Odası’nın vizyonu ve meslek komiteleri çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Serter ise sektörel sorunlar, oda çalışmaları ve planlanan projeler ile çözüm önerileri konularında meslek komitelerinin Sanayi Odası için çok önemli bir yapı olduğunu belirterek, komitelerde alınan kararların Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nun çalışmalarını doğrudan etkilediğini kaydetti.

Serter, Denizli Sanayi Odası’nın 50. yılı olması sebebiyle bir dizi etkinliğin planlandığını anlattı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Mali ve İdari İşler Müdürü Ramazan Değirmenci de “İthalat Vergilerinin Şehrimize Kazandırılması” konusunda sunum yaptı.

Proxolab CEO’su Osman Tutum ise, son günlerin en popüler konularından biri olan “Yapay Zeka Teknolojileri ve ChapGPT ve Bard Al Kullanımı” hakkında bilgiler verdi.

DSO Genel Sekreteri Sn. Zeren Gerelioğlu’nun bugüne kadar yapılan Meslek Komiteleri toplantılarında alınan kararları ve gerçekleştirilen faaliyetleri gösteren sunum gerçekleştirildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı