REKLAMI GEÇ

DSO’da model fabrika uygulaması eğitimi

DSO’da model fabrika uygulaması eğitimi

KOSGEB yalın dönüşüm desteği ve model fabrika uygulamaları bilgilendirme toplantısı Denizli Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Ekim 2023 Çarşamba, 11:32

2023 Yılı KOSGEB yalın dönüşüm desteği ve model fabrika uygulamaları bilgilendirme toplantısı, Denizli Sanayi Odası M. Feridun Alpat konferans salonunda gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu, Denizli’de Denizli Sanayi Odası’nın liderliğinde Denizli Organize Sanayi Bölgesi, Pamukkale Üniversitesi, PAÜ Teknokent ve diğer tüm paydaşların iş birliği ile kurulan Denizli Model Fabrika Projesi hakkında bilgiler verdi.

KOSGEB’in bu tür projelere destek vermesinin bölgeler için çok önemli olduğunu anlatan Kasapoğlu, desteklerin bölgenin kalkınmasında, firmaların daha verimli kapasite artışları yaşamasında önemli olduğunu söyledi.

Konuşmanın ardından Sanayi ve Teknoloji Uzmanı Nihan Menteşeoğlu, Konya Model Fabrika Direktörü Tahir Ahmet Dolu, Konya Hassas Seramik Döküm Ltd. Şti. Fabrika Müdürü Yusuf Arı, Konya model fabrika yalın dönüşüm uygulamaları ile ilgili sunumlar gerçekleştirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı