REKLAMI GEÇ

Ak Parti İl Başkanı Güngör’den Hometex değerlendirmesi

Ak Parti İl Başkanı Güngör’den Hometex değerlendirmesi

Türk ev tekstili sektörünün en büyük buluşmalarından HOMETEX, İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı. Ev tekstili sektöründe dünyanın lider firmalarını ağırlayacak olan fuara Denizlili firmalara destek için katılan Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, “Denizli, çalışmaya üretmeye devam edecek” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Mayıs 2022 Salı, 14:50

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TETSİAD) iş birliğiyle KFA Fuarcılık organizasyo-nuyla düzenlenen HOMETEX 2022 Ev Tekstili Fuarı Avrupa, Amerika Bir¬leşik Devletleri, Orta Doğu ve Afri¬ka’nın en büyük tekstil buluşması olacak. Başkan Güngör “Denizli’mizden 84 firmanın katılım sağlaması bizleri ayrıca onurlandırdı. Türkiye’nin lokomotif sektörü tekstilin ana dallarından ev tekstili, dünyanın ikinci büyük fuarı olan HOMETEX çatısı altında İstanbul’da buluşuyor. Burada olmaktan onur duyuyoruz” dedi.

“ÇALIŞMAYA ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
HOMETEX Ev Tekstili ve Aksesuarları Fuarı 26. Kez İstanbul’da görücüye çıktı. Denizli’den 84 firmanın katılım sağladığı fuarda Başkan Güngör “Pandemi sürecinde 2 yıldır yapılamayan Ev Tekstili Fuarı’nın tüm Denizlili firmalarımıza bol kazançlı ve bereketli olmasını diliyorum. Bizler çalışmaya üretmeye devam edeceğiz. İhracat hedeflerimize ulaşacağız” diye belirtti.

DÜNYANIN EN BÜYÜK 2 EV TEKSTİL FUARI
Dünyanın en büyük 2. Ev Tekstil Fuarı’na Denizli’den 84 firma katılım sağladı. Başkan Güngör’ün de katıldığı fuarda Denizlili firmalara ilgi yoğun oldu. Başkan Güngör “Denizli, ev tekstilinde uzun yıllara dayanan bilgi birikim ve tecrübesiyle bu yıl da yine İstanbul’da beklenenden daha fazla ilgiyle karşılaştı. Ev tekstili sektöründe dünyanın lider tekstil firmalarını ağırlayan Denizli, Avrupa, ABD, Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük tekstil buluşması HOMETEX İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe katılmaktan onur duydum. Pandemi sürecinde 2 yıldır yapılamayan Ev Tekstili Fuarı’nın tüm Denizlili firmalarımıza bol kazançlı ve bereketli olmasını diliyorum. Bizler çalışmaya üretmeye devam edeceğiz. İhracat hedeflerimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.

DENİZLİ’DEN 84 FİRMA KATILDI!
Hometex, ithalatçı ve ihracatçılar, üreticiler, perakendeciler, toptancılar, zincir mağazalar, tasarımcılar, iç mi¬marlar, dekoratörler, otel, konaklama ve hastane sektörlerinin karar meka¬nizması olan dünyanın dört bir yanın¬dan gelen ziyaretçileri aynı çatı altında buluşturuyor. Fuara toplamda 600’ü aşkın ulusal ve uluslararası firma katıldı. Fuara katılan Başkan Güngör ise “Denizli’mizden 84 firmanın katılım sağlaması bizleri ayrıca onurlandırdı” diye belirtti.
HOMETEX Ev Tekstili Fuarı 21 Mayıs tarihine kadar İstanbul Fuar Merke¬zi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı