DEGİAD geleceğin lider işverenlerini yetiştirecek - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DEGİAD geleceğin lider işverenlerini yetiştirecek

DEGİAD geleceğin lider işverenlerini yetiştirecek

Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) üyelerine yönelik “Geleceğin Lider İşverenleri” adıyla sertifika programı hazırladı. Humanica Danışmanlık işbirliği ile Kasım-Nisan ayları arasında gerçekleştirilecek program 6 ay sürecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Kasım 2019 Salı, 10:36

DEGİAD’ın, Humanica Danışmanlık Firması ile iş ortaklığı yapacağı eğitimleri Humanica Danışmanlık şirketi kurucusu Dr. Barbaros Kon verecek. Finansman tablo okuma ve bütçe yönetimi eğitimine ise konuk eğitmen olarak Şevket Sayılgan katılacak.

Eğitimler DEGİAD Sadık Emre Çaputçu Yönetim Binası Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilecek. Toplam 62 saatlik eğitim programı sonucunda %80 devamlılık sağlayan üyelere “Humanicacoach Leadership Sertifikası” verilecek. Eğitimler Pazartesi günleri mesai saati bitimlerinde yapılacak.

“Geleceğin Lider İşverenleri” sertifika programına ilişkin açıklamalar yapan DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, “DEGİAD üyelerinin şirketlerinde üst kuşaklardan işi devir almada yaşayabileceği sorunların önüne geçmeye yönelik, aynı zamanda iş ve sosyal hayatına katkı sağlamak amacıyla bu programı düzenledik. Yeni yönetim binamızda üyelerimizi daha çok görmeyi arzu ediyoruz. Bu eğitimler ve aktivitelerin üyeleri yönetim binamızda daha çok buluşturacağına inanıyoruz. Bu eğitim programını, işinde uzman Humanica Danışmanlık ekibi ile yapmayı tercih ettik. Eğitim başlıklarından bazıları aşağıdaki gibi olup, bu başlıklar iş hayatında sürekli karşımıza çıkan konulardır. Uzman ve deneyimli bir ekip tarafından bu eğitimlerin verilecek olmasından dolayı çok heyecanlıyız ve üyelerimizin gelişimine önem veriyoruz” dedi.

Humanica Danışmanlık şirket kurucusu Barbaros Kon ise DEGİAD Ailesi ile ortak bir proje yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, bu eğitim sonucunda şirketlerinde 2. ve 3. kuşakların işlerini tam anlamıyla yönetebilecek yetkinliğe sahip olacaklarını dile getirdi.

Kon, “Bu programı yaşayan ve gören üyelerin bu programın devamını isteyeceklerini düşünüyoruz” dedi.

EĞİTİM BAŞLIKLARINDAN BAZILARI:
“Yönetim Politikalarını Belirleme”, “Fonksiyonel Analiz Teknikleri”, “Stratejik Amaçlardan Hedeflere”, “Etkili Liderlik”, “Koçvari Lider Olma”, “Kriz ve Risk Yönetimi”, “Raporlama ve Toplantı Yönetimi”, “Aile Anayasasının Temelleri”, “Finansal Tabloları Okuma ve Bütçe Yönetimi.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı