REKLAMI GEÇ

Denizli, konkordato talebinde bulunan firmasına sahip çıktı

Denizli, konkordato talebinde bulunan firmasına sahip çıktı

Konkordato talebinde bulunan Pamukkale Turizme, Denizli halkı sahip çıktı. Sosyal medyada hızla destek paylaşımları yapılmaya başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Ekim 2018 Pazar, 12:11

Türkiye’nin önde gelen ulaşım şirketlerinden Pamukkale Turizm’in geçtiğimiz günlerde konkordato talebinde bulunması ve kendi internet sitesinden nakit sıkıntısı yaşandığını duyurmasından sonra, Denizli halkı harekete geçti. Sosyal medyada Pamukkale Turizm için destek mesajları hızla yayılmaya başladı.

Pamukkale Turizm’in Konkordato talebinde bulunmasından sonra, Denizli Halkı’nın firmasına kucak açması ise birlik ve dayanışma örneği olarak değerlendirildi. Sosyal medyadaki destek paylaşımlarından bazıları şöyle;

– Şehrimizdan çıkan ulusal markamız Pamukkale Turizm’in yanındayız.
– 12 yaşında İzmir’e yatılı olarak okumak için gittiğimizde, her hafta bizi alıp ailemize getiren Pamukkale Turizm’in yanındayız.
– Şehrin marka ismine hepbirlikte sahip çıkalım.

Diğer taraftan Pamukkale Turizm Konkordato talebinde bulunduktan sonra kendi internet sitesinde şu açıklamayı yapmıştı:

“Pamukkale Turizm olarak 56 yıl önce sizleri ‘Sevdiklerinize Ulaştırmak’ üzere Denizli’de Bababalım ailesi tarafından kurulduk. Takdir ve desteğiniz ile büyüyerek, ülkemizin Karayolu Ulaşımının Ulusal bir değeri haline geldik. Yarım asrı aşan süreçte, sizlerden aldığımız güç ile daima “Keyifli Yolculuk”ları ülkemizin güzel insanlarına ulaştırma çabası içinde olduk. Bu amaç ile yatırımlarımızı ve yeniliklerimizi hız kesmeden sürdürdük.

İçinde bulunduğumuz ekonomik şartların yarattığı olumsuzluklar sonucu borçlarımızı yapılandırmak zorunlu hale geldi. Bu kısa yapılandırma ve planlama sürecinde amacımız, 3.500 çalışanımız, aileleri, iş ortaklarımız, yolcularımızdan oluşan tüm Pamukkale Turizm ailesinin haklarını korumak ve yolumuza çok daha sağlam adımlarla devam etmektir. Çünkü biz, ülkemizin yaşadığı sıkıntıları, geçmişte defalarca başardığımız gibi, birlik ve beraberlik anlayışı içinde hareket ederek aşacağımıza yürekten inanıyoruz.

Seferlerimizde hiçbir değişiklik olmayıp, normal seyrinde devam edecektir. Bu güne kadar olduğu gibi bu süreçte de “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkemizden asla taviz vermeden, kaliteyi opsiyon olarak değil standart olarak sunmaya devam edeceğiz. Ülke ekonomimize istihdam sağlamayı ve yolcularımızı sevdiklerine ulaştırmayı aynı sorumluluk bilinci ile sürdüreceğiz. Sevgi ve güven ile yıllardır bizi tercih eden, 7’den 70’e tüm yolcularımızın bu geçici süreçte de bizleri yalnız bırakmayacaklarına inancımız tamdır. Teveccüh ve destekleriniz için yürekten teşekkürler.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı