Aqua City teslimleri haziranda başlıyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Aqua City teslimleri haziranda başlıyor

Aqua City teslimleri haziranda başlıyor

Farklı yaşam seçenekleri ve hayata keyif katan sosyal donatılarıyla sadece Denizli’nin değil Ege Bölgesi’nin de en prestijli projesi Aqua City Denizli, Sinpaş Yapı güvencesiyle hızla yükselmeye devam ediyor. Teslimlerine Haziran ayında başlanacak proje, teslim öncesi sunduğu fiyat avantajlarıyla yoğun ilgi görüyor. Özgün yaşam seçenekleriyle ayrışan Aqua City, yanında açılan AquaMall AVM ile birlikte bir evden fazlasını isteyenleri bekliyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Şubat 2017 Pazartesi, 10:29

Sunduğu sosyal olanakları ve yaşam alanlarıyla Denizli’yi yeni bir konut konseptiyle tanıştıracak olan Aqua City, güvenliği, birbirinden ünlü markaların yer aldığı alışveriş merkezi, hemen yanı başındaki Çam Korusu’nun huzurlu manzarası, su kıyısında yalı yaşamı, Denizli’nin ilk kumsalının yanı sıra, yatırım ve yaşam değeriyle de Denizlililere ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

DENİZLİ’NİN GÖZDESİ AQUA CİTY TESLİMLERİ HAZİRAN’DA BAŞLIYOR
Aqua City projesi Sinpaş Yapı güvencesiyle hızla yükselmeye devam ediyor. Haziran ayında teslimlerine başlanacak proje Denizli’yi beklediği yaşam tarzıyla tanıştıracak.

DÜNYANIN EN ÜNLÜ MARKALARI AQUAMALL AVM İLE DENİZLİ’DE
Aqua City Denizli’nin içinde yer alan alışveriş merkezi AquaMall’da Denizlililerin uzun süredir beklediği H&M, Starbucks ve Köfteci Yusuf gibi markalar, ilk kez Denizli’ye geldi. Cadde atmosferi yaşatan açık alanı, birbirinden şık cafe ve restoranları, herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği mağazaları, sosyalleşebileceği alanları ve sunduğu yepyeni yaşam konseptiyle Denizli’nin yeni buluşma noktası olan AquaMall AVM, şehrin yeni cazibe merkezi haline geldi. AquaMall üzerinde bulunan sosyal tesis profesyonel işletmesi ile Aqua City sakinlerine kaliteli bir sosyal yaşam imkanı sağlayacak. Bu alanda yüzme havuzları, fitness center, yürüyüş parkurları, basketbol sahaları ve tenis kortları ile hizmet verilecek.

AQUA CİTY DENİZLİ, SUNDUĞU SOSYAL OLANAKLARLA GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Projelerinde doğaya duyduğu saygıyla suya ve yeşile öncelik veren, oluşturduğu nitelikli yaşam alanlarında çevreyle uyumlu olmaya özen gösteren ve bulunduğu bölgeye değer katan Sinpaş, Aqua City ile suyun birbirinden farklı hâllerini kullanarak, Denizli’de daha önce benzeri görülmemiş bir yaşam sunuyor. Göl ve bahçe evleri, kumsal evleri, yalı evleri ve ikiz gökdelenleriyle su ve yeşilin iç içe geçtiği dört farklı yaşam seçeneği sunan Aqua City’de Denizlilileri plaj hayatı, açık hava sineması gibi eğlenceli aktivitelerle tanıştıracak. Projede yer alan Denizli’nin en büyük spor kompleksi geniş kapsamlı ve profesyonel fitness ve spor tesisi de Aqua City Denizli yaşamının önemli ayrıcalıklarından biri olarak öne çıkıyor.

Yanı başında bulunan oksijen deposu Çam Korusu, Maldivler Bölgesinden getirilen özel kumdan yapılan plajı, su ve yeşilin iç içe geçtiği gölü, palmiyeler, tropik ve dört mevsim meyve toplanabilen ağaçları ile projeden ev sahibi olmak isteyenlere bambaşka bir yaşamın kapılarını aralayan Aqua City Denizli, çocuklar için de tam bir oyun cenneti olacak. Kumsalında çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları, küçük korsanlar ve su kâşifleri gibi temalı parkları bulunan Aqua City’de, ahşap oyun grupları da bulunuyor.

DENİZLİ’NİN EN YÜKSEK KULELERİ
Tatil tadında yeni bir yaşam sunan Aqua City Denizli’nin en prestijli etaplarından biri de AquaTowers. Denizli’nin en yüksek kuleleri olan AquaTowers, rezidans konforunda ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. AquaTowers, Denizli’nin yeni alışveriş ve yaşam merkezi AquaMall’un hemen üzerinde yükseliyor. Denizli’nin yeni ikonları olacak AquaTowers, her biri 30 katlı iki kuleden oluşuyor. 1+1 dairelerin çoğunlukta olduğu kuleler, hayatı zirvelerde yaşamak ve tüm şehrin manzarasına hâkim olmak isteyenlerin tercihi olacak.

AQUA CİTY, ŞEHRİN GELİŞEN BATI AKSININ ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR
Şehrin otellerini, ticaret borsasını, fuar ve park alanlarını içine alan ve her geçen gün daha da gelişen batı aksında yer almasıyla da Denizlilere büyük avantaj sağlayacak Aqua City Denizli, İzmir anayolu üzerinde, merkeze yakın bir konumda bulunuyor. Proje çevresinde yapımı devam eden yeni bağlantı yolları ile şehrin her noktasına ulaşımda büyük ayrıcalık sağlayacak. Aqua City ile beraber giderek değerlenen bölgede planlanan bazı projeler arasında üniversite, ticaret borsası ve büyük otel zincirleri gösteriliyor.

AQUA CİTY DENİZLİ’DE TESLİM ÖNCESİ “240 AY VADELİ” TARİHİ KONUT KAMPANYASI
GYODER VE KONUTDER’in konut satın alımını kolaylaştırmak hedefiyle 1 Şubat 2017 tarihi itibariyle başlattığı ve 31 Mart 2017 tarihine kadar sürecek “20 yıl vadeli konut kredili” konut sahibi olma kampanyasına Sinpaş da katıldı. Türkiye’de ilk kez özel sektörün 240 aya varan vadelerle konut satışı yapacağı tarihi kampanyada Sinpaş Yapı Denizli Aqua City projesiyle katılıyor. Kampanya ile konut sahibi olmak isteyenler 20 yıla varan vade ve avantajlı ödeme seçenekleri ile tarihi bir fırsat sunuyor. Ayrıca şirket bünyesinde 48 ay vade imkânı da alternatifli ödeme planları arasında yer alıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı