REKLAMI GEÇ

Denizli Ticaret Borsası’ndan TÜRİB Konferansı

Denizli Ticaret Borsası’ndan TÜRİB Konferansı

Denizli Ticaret Borsası (DTB) 2019 yılında faaliyete başlayan Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) hakkında bilgilendirme konferansı yapacak. Konferansa konuk olarak TÜRİB Genel Müdür Yardımcısı Necla Küçükçolak katılacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Ocak 2020 Çarşamba, 17:46

Geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) Denizli’de tanıtılacak. Denizli Ticaret Borsası (DTB) TÜRİB’i tanıtmak izin konferans düzenleyecek. 10 Ocak 2020 Cuma günü saat 14.00’te Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan konferansta, TÜRİB Genel Müdür Yardımcısı Necla Küçükçolak konuşmacı olarak konuk olacak. Küçükçolak, TÜRİB’in faaliyetleri, işleyişi ve Elektronik Lisanslı Ürün Senedi (ELÜS) alım satımının nasıl yapılacağı hakkında bilgilendirme yapacak.

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili düzenlenecek olankonferans için “2019 yılında faaliyetlerine başlayan Türkiye Ürün İhtisas Borsası ile sadece tüccarlarımız değil vatandaşlarımız da Türkiye’deki herhangi bir lisanslı depodaki ürünü Elektronik Lisanslı Ürün Senedi (ELÜS) ile internet üzerinden satın alabilir, istediği zaman ürününü satabilir. Bu açıdan TÜRİB yeni bir yatırım aracıdır. Bu kapsamda konuyla ilgili TÜRİB Genel Müdür Yardımcısı Necla Küçükçolak tarafından 10 Ocak Cuma günü 14.00’te bilgilendirme yapılacak. Toplantıda TÜRİB’in faaliyetleri, işleyişi ve ELÜS alım satımının nasıl yapılacağı hakkında bilgilendirmeler olacak. Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan bilgilendirme konferansına TÜRİB’e ilgi duyan tüm tüccar ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı