Vali Karahan’dan Deri ve Karma OSB talimatları - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Vali Karahan’dan Deri ve Karma OSB talimatları

Vali Karahan’dan Deri ve Karma OSB talimatları

Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Hasan Karahan başkanlığında gerçekleştirildi. Vali Karahan, doluluk oranının artırılması ve karma OSB’ye geçiş ile ilgili çalışmalara hız verilmesini istedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Ağustos 2017 Çarşamba, 10:16

Kaklık Deri İhtisas OSB İdari Binası’nda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Hasan Karahan, Honaz Kaymakam Vekili Çal Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Denizli Deri İhtisas OSB Başkanı Mehmet Güran, heyet üyeleri ve yatırımcılar katıldı.

Deri İhtisas OSB Başkanı Mehmet Güran, bölgenin tanıtımını yaparak, Denizli’de dericilik sektörü ile ilgili sorunlar, talepler ve yürütülen projeler hakkında bilgiler verdi.

Denizli’nin turizm ve sanayinin yanı sıra üretim sektörlerinde de öncü bir şehir olduğunu vurgulayan Vali Hasan Karahan, deri işleme alanında bir organize sanayi bölgesine sahip olunmasının önemine değindi.

Bölgenin çevre illerdeki yatırımcılara da hitap etmesinin önemine vurgu yapan Vali Karahan, doluluk oranının arttırılması ve Karma OSB’ye geçiş ile ilgili çalışmalara hız verilmesini istedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı