Ecrimisil için 30 Nisan son gün - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ecrimisil için 30 Nisan son gün

Ecrimisil için 30 Nisan son gün

Denizli Defterdarı Mehmet Özefe, ecrimisil borçlarına taksit yapılabilmesi için son başvuru tarihinin 30 Nisan olduğunu hatırlattı.

/ DENİZLİHABER / 28 Nisan 2008 Pazartesi, 00:00

Hazineden arazisi kullananlardan alınan ‘Ecrimisil’ borçlarına, borçluların 30 Nisan’a kadar defterdarlıklar ya da mal müdürlüklerine başvurmaları halinde, taksit yapılacak. Denizli Defterdarı Mehmet Özefe, 30 Nisan’ın son başvuru tarihi olduğunu hatırlatarak, borçluların son güne kalmamalarını tavsiye etti.

Denizli Defterdarı Mehmet Özefe, hazinenin özel mülkiyetinde veya devletin hüküm ve tasarrufu altında bulunan taşınmazların kullanılması nedeniyle 01.07.2007 tarihinden önce kullanıcısından ecrimisil istenilen,27.02.2008 tarihi itibari ile ödenmemiş olan ecrimisil borçları ile kısmen ödenmiş ecrimisil borçlarının yeniden tespit edileceğini söyledi. Ecrimisil borçlarının 18 ayda, 18 eşit taksit halinde ödenmesi imkanı getirildiğini belirten Özefe, “Vatandaşlarımız, ecrimisil borçlarına yapılan taksit imkanından, 30 Nisan 2008 günü mesai bitimine kadar defterdarlık ya da mal müdürlüklerinden alacakları dilekçe ile Denizli Defterdarlığı’na ya da ilçedeki mal müdürlüklerine başvurmaları halinde yararlanabilecekler” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı