Fiat Yön Otomotiv filo satışında lider - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Fiat Yön Otomotiv filo satışında lider

Fiat Yön Otomotiv filo satışında lider

Manisalı Grubu bünyesinde faaliyet yürüten Fiat Yön Otomotiv, otomotiv yazarında pazar payını istikrarlı bir şekilde yükseltiyor. Özellikle filo satışında etkin bir rol oynayan Fiat Yön Otomotiv, gıda ve pazarlama alanında hizmet veren Bizimyakı’nın da tercihi oldu. Bizimyakı firmasına Yön Otomotiv’de düzenlenen törenle 40 araçlık yeni filosu teslim edildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Eylül 2021 Çarşamba, 12:53

Denizli’de otomotiv sektörünün parlayan yıldızı haline gelen, istikrarlı büyümesini sürdüren Fiat Yön Otomotiv, filo satışında da etkinliğini devam ettiriyor.

Araç filosunu genişletmek için arayışa giren Bizimyakı Temizlik ve Gıda Şirketi de tercihini Fiat Yön Otomotiv’den yana kullandı. Bizimyakı, araç fiyosuna 40 yeni araç ile önemli bir güç kattı.

Fiat Yön Otomotiv’den 40 araçlık Fiat Fiorino Cargo 1.3 dizel alan Bizimyakı Temizlik ve Gıda Şirketi genel müdürü Mustafa Yakı, araçları Fiat Yön Otomotiv Direktörü Ulaş Güngör ve Satış Müdürü Barış Uybat’tan teslim aldı.

Araç teslim töreninde neden Yön Otomotiv’i ve Fiat’ı tercih ettiğini anlatan Mustafa Yakı, Fiat’ın ekonomik yakıt sarfiyatı, geniş servis ağı ile parça maliyetinin çok düşük olmasının tercih nedeni olduğunu söyledi, devam edecek araç alımlarını kesinlikle Fiat markasından yana kullanacaklarını söyledi.

Fiat Yön Otomotiv Satış Müdür Barış Uybat ise, Fiat Fiorino araçların her sektörün ilk tercihleri arasında olduğunu ifade etti.

Hizmetini verdikleri araçların firmaların beklentilerine cevap vermesinin kendilerini memnun ettiğini anlatan Uybat, “Ticari ve binek grubunda tüm sektörlere hitap eden Fiat araç gurubumuz çok uygun koşullar ve alternatif seçeneklerle filo olarak sunuluyor. Filo araç satışlarımız hızla devam edecek, filolar Fiat araçlarla büyümeye devam edecek” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı