GEKA yatırımcıları Denizli’de buluşturacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

GEKA yatırımcıları Denizli’de buluşturacak

GEKA yatırımcıları Denizli’de buluşturacak

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), Pamukkale Teknokent ve TİM-TEB Girişim Evi ile işbirliği yaparak düzenleyeceği “Demoday” etkinliğiyle yatırımcıları bir araya getirecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Haziran 2016 Çarşamba, 09:33

Güney Ege Bölgesi’ndeki yenilikçi ve teknoloji odaklı iş fikirlerinin yatırımcılara aktarılarak, bölgede girişimcilik kültürünün geliştirilmesi ve fikirlerin yatırıma dönüşmesi amacıyla yola çıkılan organizasyonun ilk ayağı Denizli’de gerçekleştirilecek.

30 Haziran’da Pamukkale Teknokent Konferans Salonu’nda düzenlenecek etkinlikte, girişimciler ve yatırımcılar bir araya getirilerek ekosistemi oluşturan taraflar arasındaki bağlantıların kuvvetlendirilmesi ve ticarileşme potansiyeli yüksek iş fikirlerine finansman olanağı sunulması hedefleniyor.

ONLİNE BAŞVURU
Demoday’a iş fikri uygulanabilir olgunluğa erişmiş şirketler, iş fikri uygulanabilir ancak henüz şirketleşmemiş potansiyel girişimciler ile yenilikçi ve teknoloji odaklı iş fikirlerine yatırım yapmak isteyen yatırımcıların katılabilecek. Ön başvuralar, 17 Haziran’a kadar www.geka.gov.tr adresinden online olarak yapılabilecek.

İŞ FİKİRLERİNİ SUNMA FIRSATI
GEKA, Pamukkale Teknokent, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) oluşturduğu girişim evinden temsilcilerin yer alacağı komisyon, iş fikirlerinin uygulanabilirliği, rekabet potansiyeli, uygulama kolaylığı, verilerin tutarlılığı, iş fikrinin özgünlüğü ve yeniliği, pazar potansiyeli ile finansal getirisi konularını değerlendirilecek.

Ön değerlendirmeyi geçen en fazla 10 iş fikri sahibine iş modeli hazırlama, pazarlama, finans ve yatırımcılara iş fikirlerini sunma konularında danışmanlık sağlanacak. Ayrıca ön değerlendirmeyi geçen diğer girişimciler, etkinlik günü kendilerine tahsis edilmiş stantlarda iş fikirlerini paylaşma ve yatırımcılar ile görüşmeimkanı bulacak.

GEKA, 30 Haziran’da Denizli’de düzenleyeceği girişimci-yatırımcı buluşmalarını sonraki süreçte Aydın ve Muğla’da da gerçekleştirmeyi planlıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı