REKLAMI GEÇ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Denizli iş dünyası ile istişare toplantı yapacak

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Denizli iş dünyası ile istişare toplantı yapacak

Denizli, bakanları ağırlamaya devam ediyor. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Pazartesi günü Denizli’ye gelecek. Şimşek, Denizlili sanayiciyle ekonomik gelişmelerin değerlendirileceği toplantı yapacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Mart 2024 Pazar, 11:39

Denizli, geride kalan haftada Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ağırladı.

Denizli yeni haftaya da önemli bir konuğu ağırlayarak başlayacak. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, pazartesi günü (18 Mart) Denizli’de olacak.

Bakan Şimşek, Denizli iş dünyasının temsilcileriyle Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde saat 20.30’da ‘Denizli İş Dünyası İle İstişare Toplantısı’ yapacak.

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, 18 Mart Pazartesi günü Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in bir dizi ziyaret ve iş dünyasıyla buluşmak için kente geleceğini söyledi. Bakan Şimşek’in Denizli gezisinin bir günlük olacağına ifade eden Başkan Güngör, “Hazine ve Maliye Bakanımız Mehmet Şimşek 18 Mart Pazartesi günü Denizli’de olacak. Bakanımızın Denizli programı tam netleşmemekle birlikte Bakan Şimşek’in valilik, büyükşehir belediye, AK parti il başkanlığını ziyaret etmesi bekleniyor. Bakan Şimşek, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde Denizli İş Dünyası İle İstişare Toplantısı’na da katılım sağlayacak. Bakanımızın Denizli ziyaretiyle ilgili saat ve ziyaret programının aksam saatlerinde netlik kazanmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı