Kablo fabrikası icra yoluyla satılacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kablo fabrikası icra yoluyla satılacak

Kablo fabrikası icra yoluyla satılacak

Merkezi İstanbul’da fabrikası Denizli’de bulunan firmanın fabrikası icra yoluyla satışa çıktı. Türkiye’nin en büyük 500 ihracatçısı içinde yer alan entegre kablo üretim tesisi, 16 milyon 750 bin liradan başlayarak açık artırma ile satılacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Ağustos 2021 Pazar, 21:35

Hacıeyüplü Mahallesinde 2011 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan fabrika icra yoluyla satılacak. Denizli 5’nci İcra Müdürlüğü’ne açılan alacak davalarının sonucunda Hacıeyüplü’de, 8 bin 300’ü kapalı, 17 bin 677 metrekare alan üzerine kurulu, aylık 1300 ton bakır işleme kapasitesine sahip fabrika satışa çıkarıldı.

İcra müdürlüğü, fabrikanın 16 milyon 750 bin lira bedelle açık artırmaya sunulacağı bir mezat takvimi belirledi. Fabrika, 15 Ekim günü, Merkezefendi Belediyesi Mezat Salonunda satışa çıkacak.

Fabrika, 2011 yılında İstanbul merkezli firmanın Denizli’ye tesis kurmasıyla üretime başlamıştı. Firma, 20 yıllık kablo üretim tecrübesi ve 44 ülkeye ihracatı ile 5 yıl içinde en büyük 500 ihracatçı firma içine girdi. Firma, 1 Kw’ya kadar olan alçak gerilim kabloları ile yangından etkilenmeyen kablo üretimi yapıyordu. Firmanın 2019’dan sonra darboğaza girdiği belirtiliyordu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı